reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy taki wynik można uznać za wzrost CRP?

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 433
Dzień dobry, ze wzgledu na podejrzenie PROM muszę kontrolować CRP raz w tygodniu. Oto moje ostatnie wyniki:.
30.04 - 1.67 (norma do 5)
4.05 - 0.6 - CRP w trakcie antybiotykoterapii.
Antybiotyki skończyłam brać w niedzielę 6.05.
Kontrolne CRP 9.05 - 1.64
Czy wzrost z 0.6 do 1.64 jest niepokojący, czy jeżeli wynik mieści się w granicach normy (do 5), to jest on prawidłowy?
 
reklama
Wszystkie wahania w granicach normy są normą :) Choć wiem, że w takiej sytuacji trudno się nie stresować :)
 
Wynik super. W niektórych lab norma maja do 10

Ja w ciąży mialam 5.1 i lekarz mowil ze ok a Ty masz takie niskie wiec tym bardziej. A dlaczego bierzesz antybiotyk skoro ani wirusa ani tym nardziej bardziej bakteri nie ma ? Bakteria grubo ponad 10 .? A antybiotyk jest na bakterie ? i co to jest prom?:)
 
A ja mysle ze skoro masz badać crp co tydzien to warto skonsultowac ten wynik z lekarzem!
 
Do góry