reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
Spokojnie... To jeszcze jedna uwaga. Obiecuję, że ostatnia :D Na forum się nie "paniuje". Zwracamy się do siebie per ty.

No nic. Uciekam w takim razie obiad kończyć.

Życzę Ci miłego dnia i upragnionego ciąży. Pozdrawiam :happy:
 
reklama
Spokojnie... To jeszcze jedna uwaga. Obiecuję, że ostatnia :D Na forum się nie "paniuje". Zwracamy się do siebie per ty.

No nic. Uciekam w takim razie obiad kończyć.

Życzę Ci miłego dnia i upragnionego ciąży. Pozdrawiam :happy:


Uwielbiam "takie" kobitki :p. Smacznego obiadu, i postaram się stosować do zaleceń :D aaaa i nie dziękuję. Pozdrawiam
 
A jak zapytam was o to że dziś dopadło mnie swędzenie, czyt grzybica pochwyt tak mi się wydaje. To mnie bardzo nie skrytykujecie że nie dbam o sb? :/ I co mogę stosować w razie W niby w ciąży, tak by nie zaszkodzić ??
 
A jak zapytam was o to że dziś dopadło mnie swędzenie, czyt grzybica pochwyt tak mi się wydaje. To mnie bardzo nie skrytykujecie że nie dbam o sb? :/ I co mogę stosować w razie W niby w ciąży, tak by nie zaszkodzić ??

Hahaha :D Ty flejtuszku...oczywiście żartuje :) niestety tak jesteśmy stworzone ze nawet jak dbamy o siebie to nas to cholerstwa prędzej czy później dopadnie. U mnie żelazny zestaw to clotrimazolum i tamtym rosa , jak nie.minie przez 3 dni to lekarz .
 
O to właśnie się bałam :D Dość że od kilku dni mnie jajniki bolą i mam częstomocz to od 2 godz mnie swędzi, chyba mnie któraś przekleła na tym forum ;} masakra. Haha ha
 
O to właśnie się bałam :D Dość że od kilku dni mnie jajniki bolą i mam częstomocz to od 2 godz mnie swędzi, chyba mnie któraś przekleła na tym forum ;} masakra. Haha ha
Choroba nocy poslubnej? Od tych intensywnych staran? Mozesz sprobowac w aptece cos kupic typu zurawit, urosept (powiedz farmaceutce, ze mozesz byc we wczesnej ciazy), ale rozsadniej byloby zrobić posiew moczu (pojemnik sterylny, mocz zlapany po podmyciu sie woda). Nie musisz isc po skierowanie/z wynikiem do ginekologa, wystarczy internista. Gdybys dostala goraczki, wez paracetamol i idz do lekarza.
 
Choroba nocy poslubnej? Od tych intensywnych staran? Mozesz sprobowac w aptece cos kupic typu zurawit, urosept (powiedz farmaceutce, ze mozesz byc we wczesnej ciazy), ale rozsadniej byloby zrobić posiew moczu (pojemnik sterylny, mocz zlapany po podmyciu sie woda). Nie musisz isc po skierowanie/z wynikiem do ginekologa, wystarczy internista.


Chyba nie od starań bo skończyłam starania 10 a dopiero teraz mnie coś zaczyna swędziec :) może i faktycznie zrobię posiew hmmm. Najprędzej to od winogrona albo coś zjadłam, co mi nie przypasowalo ... No nic. Działam w temacie. Dzięki za radę wszystkim
 
reklama

Podobne tematy

Do góry