reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
reklama
Chyba nie od starań bo skończyłam starania 10 a dopiero teraz mnie coś zaczyna swędziec :) może i faktycznie zrobię posiew hmmm. Najprędzej to od winogrona albo coś zjadłam, co mi nie przypasowalo ... No nic. Działam w temacie. Dzięki za radę wszystkim
Wielu kobietom tak zaczyna się ciąża od infekcji[emoji6]a ogólnie możesz też mieć od staranek ojj ile razy ja to przeszłam[emoji6]
 
Wielu kobietom tak zaczyna się ciąża od infekcji[emoji6]a ogólnie możesz też mieć od staranek ojj ile razy ja to przeszłam[emoji6]


A najgorsze jest to że zasila się na "śmierć" tak mnie ciśnie na pęcherz że z łazienki nie wychodzę. Normalnie coś mi ciśnie na pęcherz i mogłabym tam zamieszkać. Tyle że się boję żeby to nic groźnego nie było ...
 
Dziewczyny zrobiłam sb betę tydzień temu i wynik wyszedł ujemny, lekarz stwierdził zakażenie układu moczowego, wczoraj nie miałam miesiączki i tak sb zrobiłam test ciążowy...... Wyszedł pozytywny jak 4 pozostałe, dziś byłam na becie i wynik mam ponad 65... Taka niespodzianka.
 
Dziewczyny zrobiłam sb betę tydzień temu i wynik wyszedł ujemny, lekarz stwierdził zakażenie układu moczowego, wczoraj nie miałam miesiączki i tak sb zrobiłam test ciążowy...... Wyszedł pozytywny jak 4 pozostałe, dziś byłam na becie i wynik mam ponad 65... Taka niespodzianka.
Czyli wychodzi na późniejszą owulację[emoji6]powtórz betę po 48h czy prawidłowo rośnie[emoji6]
 
reklama
Mamusie, i te przyszłe też :). Dziś byłam u lekarza z wynikami badań i jestem załamana. Lekarz stwierdził brak pęcherzyka w macicy, moim zdaniem za wcześnie bo 2 tygodnie temu wynik bety miałam 0. A teraz beta rośnie, w poniedziałek ten miałam 69,870 a dziś już 223,900. Mam powtórzyć usg dopochwowe w szpitalu we wtorek. Jestem załamana bo nastraszyl mnie bardzo. Tyle czy nie jest za wcześnie na usg dopochwowe? Czytałam że robi się je po becie 1500. Przeplakalam strasznie ten dzień ale mąż mnie pobierał i przeszukałem cały internet i mówi że to za wcześnie ...
 

Podobne tematy

Do góry