reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tam jest widoczna druga kreska ? Mam zalozona spirale.

Kiedy miałaś miesiączkę? Czy to spirala jednoskladnikowa? Tak czy owak jak się potwierdzi że to ciąża lepiej usunąć spirale niż by dziecko miało jakieś problemy. Lekarz może tak zasugerować
Ostatni okres 15.08. Mam zwykłą miedziana wkładkę. To już moja 3 spirala
 
reklama
To jesteś przed następnym @ tak? Którego powinnaś dostać?
Wczoraj powinnam dostać następny okres. Ale nie dostałam zrobiłam test ( pierwszy u góry) jest negatywny dziś zrobiłam drugi ( ten na dole ) i tak się właśnie zastanawiam czy coś tam jest czy mam zwidy
 
Wczoraj powinnam dostać następny okres. Ale nie dostałam zrobiłam test ( pierwszy u góry) jest negatywny dziś zrobiłam drugi ( ten na dole ) i tak się właśnie zastanawiam czy coś tam jest czy mam zwidy
No jest kreska druga lekko różowa, nie wygląda na wadliwy bo wtedy się rozlewa. Może kup i rano zrób jeszcze raz :) najważniejsze byś się pozbył jak najszybciej spirali :( może się przemieściła, opadła i też wtedy nie daje gwarancji... Nic tak na prawdę nie daje gwarancji że nie zajdziemy :(
 
Ja nie widze, ale czasami lepiej testy robic 3-4 dni po okresie. Przynajmniej w moim przypadku. Ja bym poczekala i zrobila test za kilka dni, bo z krwi wyjdzie, ale test kilka zl krew w zaleznosci ok 40.
 
Bete zrobisz o kazdej godzinie w szpitalu najbliższym, cena okolo 20 zl do godziny chyba 21 a od 21 minimalnie drożej. A prywatnie w laboratorium ja placilam 37 zł i wyniki mialam on-line tego samego dnia. A testy ciążowe to jest takie wiesz raz widac raz nie widac, dla pewności ja robilam bete i wyszlo :). A co do wkładki to nie każdy lekarz proponuje wyjmowanie bo czasem grozi poronieniem i nie czytaj głupot, że jesli lekarz nie usunie wkładki to dziecko urodzi się z wrośnietą wkladką w ciałko (to są głupoty nie wierz w to bo to nie prawda a w Internecie duzo takich specjalistek jest;)). Znam dziewczyny a nawet dwie które urodzily zdrowe dzieciątko mając wkładkę, bo po prostu się przesunela i nie spełniała swojej roli. Pozdrawiam
 
reklama
Nawet ja widzę na drugim teście cień, a rzadko mi się to zdarza ;)
Niestety nawet ostatnio pisała dziewczyna, która zaszła w ciążę ze spiralą miedzianą :(
Kup w Rossmannie test o czułości 10 i zrób jutro z porannego moczu, jeśli nie masz możliwości zrobić bety.
 
Do góry