reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy te kosmetyki nie uczulają?

reklama
Mieszkam w Anglii i tutaj bardzo reklamują i polecają produkty z Johnson’a. Jednak ostatnio usłyszałam od znajomej, ze zaczęła używać chusteczek i jak podobno są antyalergiczne tak bobas miał cała pupe czerwona, odparzona:crazy: Ja planuje przed porodem zamówić pakę z Bambino, podobno są super delikatne:-D
 
Stosowałam wiele kosmetyków w ciązy które stosowałam przed ciążą. I po ciązy również. NIe mam skóry skłonnej do podrażnień jednak niektóre kosmetyki mnie uczulały. Wybieram głównie polskie kosmetyki z dobrym składem.
Bardzo lubię firmę Ewa pollena. Aktualnie uzywam

ich płynu micelarnego pollenaewa.com.pl/nasze-marki/eva-dermo/emulsja-micelarna
toniku
kremu na dzień
i kremu na noc

I nigdy jeszcze nie miałam tak dobrze nawilżonej skory.
 
Ostatnia edycja:
Cześć, Skóra małego dziecka jest tak delikatna, ze nie chciałabym eksperymentować z nieznanymi i nie polecanymi produktami. Dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat tej marki Link do: Produkty Jednak chciałabym jeszcze poznać wasze zdanie. Czy po zastosowaniu tych środków skóra dziecka nie była podrażniona? Czy nie miało uczulenia?
Spotkałam się z wieloma opiniami że Johnsona kobiety nie polecają.tak jak i nivea
 
reklama
Strasznie słabe sklady maja niestety :(
Ja polecam hipp albo babydream. Fajne są jaszcze kosmetyki momme
 
Do góry