reklama

Czy te objawy mogą oznaczać ciąże?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez tusia94, 1 Wrzesień 2015.

1. tusia94

tusia94 Początkująca w BB

Hej dziewczyny Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Od pewnego czasu czuję sie jakoś nieswojo, dziwnie. A mianowicie ciągle odczuwam suchość w ustach i wyschnięte usta, chce mi się pić. Kiedy wstaje robi mi sie czarno przed oczami i czuje zawroty głow musze szybko sie czegoś złapać aby nie przewrócić sie. Czasami czuję takie jakby ukucia w dole brzucha jak by jajniki. Do tego uderzenia gorąca oraz mdłości ale nie rano tylko po południu lub wieczorem. Ból głowy i zmęczenie. I niechęć do wszystkiego wcześniej uwielbiałam wypady z koleżankami teraz zupełnie nie mam na to ochoty. Doświadczone mamy pomóżcie :)

2. happybeti

happybeti show must go on...

Nie piszesz, ile ta domniemana ciąża miałaby już trwać, ktory tydzień.
    Doświadczone mamy robią test, bo każda ciąża przebiega inaczej i każdy organizm inaczej reaguje.
    Test możesz juz robić w dniu spodziewanej menstruacji, ale pewniejsze jest badanie krwi - "beta"

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Popieram w 100%!

Nikt Ci z objawów nie wywróży, czy to ciąża czy zatrucie.
    Chcesz mieć pewność - zrób test albo najlepiej BetaHCG z krwi.

5. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Zrób test, bo jeśli to nie ciąża to Twoje dolegliwości są dość niepokojące.

6. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Koniecznie musisz zrobić test, jeśli oczywiście minęło już na tyle czasu, że test coś wykaże. Jeśli od ewentualnego zapłodnienia minęło dopiero kilka dni, to poszłabym szybko do lekarza i raczej nie mam na myśli ginekologa.

Poleć forum