reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy te testy mogą kłamać? :P

Dołączył(a)
19 Styczeń 2017
Postów
8
Hej wszystkim, chciałabym żeby ktoś obiektywnie ocenił czy jest możliwość że jestem w ciąży. (Sama już głupieje )
Podejrzewam że mogłabym być w okolicach 5-6 tygodnia ciąży, zrobiłam już chyba z 8 testów, każdy oczywiście przestrzegając instrukcji itd. I każdy był negatywny. Objawy ciążowe się pojawiają, co prawda nie staraliśmy się o bobaska, ale bardzo bym się ucieszyła gdyby pojawiła się druga kreseczka ;)
Do ginekologa jestem umówiona na 30.01 ale strasznie się niecierpliwie i zastanawiam się czy to możliwe żeby testy nie wykryły jeszcze ciąży? Proszę o pomoc bo sama już wariuję
 
reklama
Może Ci złamie serce ale w 5-6 tygodniu na pewno test by wyszedł.
Im bardziej wkrecasz sobie ciążę tym więcej objawów będziesz dostrzegasz.
Zapewne czytasz w internecie masę artykułów o wczesnych objawach ciąży a to bardzo mocno działa na podświadomość.
Nie fiksuj... tyle mogę poradzić.
A jeśli chcesz mieć dziecko, pogadaj z partnerem i zacznijcie się starać na poważnie.
 
Patrząc po temacie widać gołym okiem, że jaja sobie robisz. Okres ferii nudzi się prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Może Ci złamie serce ale w 5-6 tygodniu na pewno test by wyszedł.
Im bardziej wkrecasz sobie ciążę tym więcej objawów będziesz dostrzegasz.
Zapewne czytasz w internecie masę artykułów o wczesnych objawach ciąży a to bardzo mocno działa na podświadomość.
Nie fiksuj... tyle mogę poradzić.
A jeśli chcesz mieć dziecko, pogadaj z partnerem i zacznijcie się starać na poważnie.
Dziękuję za odpowiedź. Nie staramy się o dziecko jak pisałam powyzej, ale jakby było bardzo bym się ucieszyła. Robiłam dużo testów bo chciałam wykluczyć ewentualną ciążę, z powodu mojej pracy, w której mogłabym zaszkodzić dziecku.
 
Dziękuję za odpowiedź. Nie staramy się o dziecko jak pisałam powyzej, ale jakby było bardzo bym się ucieszyła. Robiłam dużo testów bo chciałam wykluczyć ewentualną ciążę, z powodu mojej pracy, w której mogłabym zaszkodzić dziecku.
Skoro odczuwasz taka potrzebę to może najwyższy czas:)
Jeśli chcesz mieć 100% pewności to leć na betę.
 
reklama
Do góry