reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten objaw może świadczyć o ciąży?

asia61

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Maj 2017
Postów
72
Witam. Ten cykl był dla mnie bardzo 'szalony' :) . Było duużo przytulanka z moim TŻ bez zabezpieczenia, ale ostatecznie finał był na zewnątrz. Kochaliśmy się także dużo w dni płodne. Miałam bardzo dużo białego śluzu podczas stosunku było to zauważalne na członku mojego partnera. Nie był on nieprzyjemny. Kolor mlecznobiały. Czułam lekkie kłucie jajnika zaraz po stosunku. Już jestem pare dni po ovu i dzisiaj z samego rana miałam taki mocny skurcz macicy tam na dole trwał może maksymalnie z dwie minuty ale był bardzo ciągnący i bolący. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Zdarzyło mi się to tylko raz- dzisiaj. Czy jest to objaw ciąży a może coś niepokojącego? Czy mam się denerwować ? Czy miała któraś z was coś podobnego? Nie wiem jak się do tego odnieść.. Jestem ok. 13 dni przed okresem. Mam cykle nieregularne.
 
reklama
Zdecydowanie za wczesnie na jakiekolwiek objawy ciazy...
Na pewno nie jest to ciaza.

Bialy sluz przeważnie oznacza dni nieplodne.
A jesli masz cykle nieregularne to raczej bym stawiala na owulacje.
Jeszcze to klocie jajnika..
Mi tez sie w tym cyklu taki bol chwilowy trafił jak Tobie a okres dostalam ;)
Jesacze jak stosunek przerwany no zdarzyć sie moze ale ja tak nie zaszłama ani nikt z mojego otoczenia :-)
No ale tak czy inaczej na objawy zaaaa wcześnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zdecydowanie za wczesnie na jakiekolwiek objawy ciazy...
Na pewno nie jest to ciaza.

Bialy sluz przeważnie oznacza dni nieplodne.
A jesli masz cykle nieregularne to raczej bym stawiala na owulacje.
Jeszcze to klocie jajnika..
Mi tez sie w tym cyklu taki bol chwilowy trafił jak Tobie a okres dostalam ;)
Jesacze jak stosunek przerwany no zdarzyć sie moze ale ja tak nie zaszłama ani nikt z mojego otoczenia :-)
No ale tak czy inaczej na objawy zaaaa wcześnie.
Ola edytujemy posty ;)
 
Nie ma objawów typowo ciążowych.
Nie raz "oznaczyłam" penisa swojego faceta białym śluzem nie będąc w ciąży, to nie jest oznaka ciąży.
Musisz zrobić test ciążowy, tak to mozesz sobie gdybać [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro nie planujecie dziecka i go nie chcecie to należy się zabezpieczać. Wtedy nie było by tych pytań i strachu :) rzrob betaHCG to będziesz pewna :)
 
reklama
Do góry