reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten teat jest pozytywny?

monika1990000

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
61
Hej. Czy ten test oznacza ciążę?
 

Załączniki

  • 20200604_202741.jpg
    20200604_202741.jpg
    755,5 KB · Wyświetleń: 370
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny! Witam was w moim drugim cyklu, po biochemicznej nie zaglądałam tutaj za często. W poprzednim cyklu miałam ciagle cienie cienia, później beta spadła z 18,5 na 7 i przyszła @.. Mamy drugi cykl staran, szczerze to nawet po biochemicznej myślałam, że ten cykl będzie nieudany bo raczej nic nie czułam.. Dziś mam 33dc, 1 dzien do @. Dziś rano zrobiłam test z czułością 25 mlU i po prostu nie wierze... :o😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤ Mój ma pojutrze urodziny i właśnie taki prezent chciałam mu zrobić.. 😭
Wow ,no gratulacje ,piękna krecha , leć na bete ,i narazie nie mów mężowi, wytrzymam do jego urodzin 😁
Hej dziewczyny! Witam was w moim drugim cyklu, po biochemicznej nie zaglądałam tutaj za często. W poprzednim cyklu miałam ciagle cienie cienia, później beta spadła z 18,5 na 7 i przyszła @.. Mamy drugi cykl staran, szczerze to nawet po biochemicznej myślałam, że ten cykl będzie nieudany bo raczej nic nie czułam.. Dziś mam 33dc, 1 dzien do @. Dziś rano zrobiłam test z czułością 25 mlU i po prostu nie wierze... :o😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤ Mój ma pojutrze urodziny i właśnie taki prezent chciałam mu zrobić.. 😭
 

Załączniki

  • IMG_3477.JPG
    IMG_3477.JPG
    724,1 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Hej dziewczyny! Witam was w moim drugim cyklu, po biochemicznej nie zaglądałam tutaj za często. W poprzednim cyklu miałam ciagle cienie cienia, później beta spadła z 18,5 na 7 i przyszła @.. Mamy drugi cykl staran, szczerze to nawet po biochemicznej myślałam, że ten cykl będzie nieudany bo raczej nic nie czułam.. Dziś mam 33dc, 1 dzien do @. Dziś rano zrobiłam test z czułością 25 mlU i po prostu nie wierze... :o😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤ Mój ma pojutrze urodziny i właśnie taki prezent chciałam mu zrobić.. 😭
Wow ,no gratulacje ,piękna krecha , leć na bete ,i narazie nie mów mężowi, wytrzymam do jego urodzin 😁
 
Rozwiązanie
Do góry