moniczka1993
Zaciekawiona BB
Drogie mamy wczoraj wykonał 3 testy ciążowe za każdym razem pojawiały się kreski tylko że ta druga była o wiele jaśniejsza od pierwszej ... Nie wiem co o tym sądzić czy mam się cieszyć ? Czy to za szybko ?
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij