reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny ?? Pomocy

reklama
Cześć,
Dziś zrobiłam test.
Wyszedł ale jakoś dziwnie.
Test leżał prosto.
W ciazy być mogę staramy się o dziecko z pomocą ginekologiczną.
Czy ten test jest pozytywny ?
Zrobiony w dzień teoretycznie miesiaczki
Hej. Pisze,bo nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z Pań miała podobnie... Chodzi o to,że obecnie jestem w 24 dniu cyklu za 5 dni powinnam dostać miesiączkę. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie mocne pragnienie,nie mogę się niczym napić 😂 i jestem strasznie rozdrażniona już od ponad tygodnia. Sama siebie nie poznaje z humorami. Mdli mnie wieczorami. Wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy z ciekawości. Pojawiła się bardzo bladziutka kreska ale na tyle widoczna że nawet partner ja zauważył. Dziś rano o 5 zrobiłam test.kreski już nie było. Test fałszywie negatywne wiem że się zdarzają jeśli wykona się zbyt szybko ale czy pozytywny ? Czy któraś z Pań może miała taki przypadek i okazało się jednak że to ciąża
 
Hej. Pisze,bo nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z Pań miała podobnie... Chodzi o to,że obecnie jestem w 24 dniu cyklu za 5 dni powinnam dostać miesiączkę. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie mocne pragnienie,nie mogę się niczym napić 😂 i jestem strasznie rozdrażniona już od ponad tygodnia. Sama siebie nie poznaje z humorami. Mdli mnie wieczorami. Wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy z ciekawości. Pojawiła się bardzo bladziutka kreska ale na tyle widoczna że nawet partner ja zauważył. Dziś rano o 5 zrobiłam test.kreski już nie było. Test fałszywie negatywne wiem że się zdarzają jeśli wykona się zbyt szybko ale czy pozytywny ? Czy któraś z Pań może miała taki przypadek i okazało się jednak że to ciąża
Nawet jeśli udało się zajść w ciąże to za wcześnie na jakiekolwiek objawy. To tylko na filmach kobiety po mdłościach orientują się, ze są w ciąży (chyba, że aż tak nie pilnują swojego cyklu). Najpierw test a potem po jakimś czasie objawy, nie na odwrót.
Poczekaj do dnia miesiaczki i zrob test - wtedy będzie najbardziej wiarygodny.
 
Cześć dziewczyny,
Co sądzicie o tym teście? Nigdy czegoś takiego nie widziałam...dodam że po tym co zobaczyłam zdecydowałam się zrobić też test owulacyjny ponieważ już raz mi wykrył wczesną ciążę (niestety niedonoszona).
Czy któraś z pań miała podobnie- widać tak jakby początek kreski a dalej biel? Pytam bo strasznie się martwię...na bete muszę czekać do jutra bo dziś labo zamknięte.
Podejrzewam że test jest wadliwy ale ten strach mnie wykańcza!
Pozdrawiam, miłej niedzieli.
 

Załączniki

  • IMG_20231126_094802_540.jpg
    IMG_20231126_094802_540.jpg
    70,8 KB · Wyświetleń: 68
Cześć dziewczyny,
Co sądzicie o tym teście? Nigdy czegoś takiego nie widziałam...dodam że po tym co zobaczyłam zdecydowałam się zrobić też test owulacyjny ponieważ już raz mi wykrył wczesną ciążę (niestety niedonoszona).
Czy któraś z pań miała podobnie- widać tak jakby początek kreski a dalej biel? Pytam bo strasznie się martwię...na bete muszę czekać do jutra bo dziś labo zamknięte.
Podejrzewam że test jest wadliwy ale ten strach mnie wykańcza!
Pozdrawiam, miłej niedzieli.
niewyraźne zdjęcie, nic nie widzę niestety 🤔
 
niewyraźne zdjęcie, nic nie widzę niestety 🤔
Może to i dobrze bo bardzo się boję😅
Ta kropka jest na górze testu.
To prawda, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości😬 dorzucam drugie, może trochę lepiej widać?
 

Załączniki

  • Screenshot_20231126_100237_Gallery.jpg
    Screenshot_20231126_100237_Gallery.jpg
    72,1 KB · Wyświetleń: 61
Może to i dobrze bo bardzo się boję😅
Ta kropka jest na górze testu.
To prawda, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości😬 dorzucam drugie, może trochę lepiej widać?
troszkę lepsze. Ja bym uznała, że jest negatywny. Faktycznie najlepiej będzie, jeśli pójdziesz jutro na betę ;) albo powtórz test, ale może z innej firmy?
 
reklama
Dodaję update bo może komuś się ta informacja przyda: dziś test wyszedł negatywny także taka kropeczka/początek kreski oznacza że test jest felerny😊 (przynajmniej w moim przypadku)
Pozdrawiam 😘
 
Do góry