reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Moim zdaniem negatywny
No ja właśnie mam mieszane odczucia, bo kiedyś będąc w ciąży (2020rok) miałam podobnie tylko test robiony z rana. Załączam test, po którym beta wynosiła 17.
Jeśli wyszła po czasie to negatyw (widziałam takich kilka w swojej karierze) . Jeśli o czasie to pozytyw 🙂
Kreska wyszła po 5 minutach, przebijała delikatnie. Zdjęcie robiłam wieczorem, bo pomyślałam, żeby wrzucić tutaj i Wam pokazać, by poznać opinię innych. W rzeczywistości jest wyraźniejsza, tylko przy sztucznym świetle ciężki wyłapać. No cóż, robiłam go dziś po 14ej, ale jutro zrobię z rana i zobaczymy :)
 
reklama
No ja właśnie mam mieszane odczucia, bo kiedyś będąc w ciąży (2020rok) miałam podobnie tylko test robiony z rana. Załączam test, po którym beta wynosiła 17.

Kreska wyszła po 5 minutach, przebijała delikatnie. Zdjęcie robiłam wieczorem, bo pomyślałam, żeby wrzucić tutaj i Wam pokazać, by poznać opinię innych. W rzeczywistości jest wyraźniejsza, tylko przy sztucznym świetle ciężki wyłapać. No cóż, robiłam go dziś po 14ej, ale jutro zrobię z rana i zobaczymy :)
Jak wyszła w czasie to jak najbardziej może być ciąża 🙂 ja miałam blady test płytkowy 20 przy becie 15 🙂
 
reklama
Do góry