reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪

reklama

Lilka2304

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?

Załączniki

Ostatnia edycja:

Fado123

Rozwiązania
3
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?
Nic nie widać

MalMal93

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nic a nic.
Osobiście sama robiłam w tej ciąży test przed spodziewaną @, tak jak ty 4 dni. Były cienie cienia, ale tylko jeden zatwierdził ciążę i osobiście polecam go :) co prawda elektroniczny więc na pamiątkę nie pozostanie, jedynie zdjęcie ale ładnie wykrył wczesną ciążę u mnie.
Clear Blue
IMG_20200301_223107.jpg

Rozwiązania
0
Też nic nie widzę. Swoja droga zrobilam powtornie swoj test i też negatyw, klarowna tylko jedna kreska.

Lilka2304

Rozwiązania
0
Niestety u mnie test ukazał minus tak że wątpliwości nie mam że tersz tylko czekać na @
Nic a nic.
Osobiście sama robiłam w tej ciąży test przed spodziewaną @, tak jak ty 4 dni. Były cienie cienia, ale tylko jeden zatwierdził ciążę i osobiście polecam go :) co prawda elektroniczny więc na pamiątkę nie pozostanie, jedynie zdjęcie ale ładnie wykrył wczesną ciążę u mnie.
Clear Blue
Zobacz załącznik 1097509

reklama
reklama
Do góry