reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Testy owu mogą nawet przez kilka dni pokazywać się jako pozytywne , dlatego robi się do pierwszego pozytywnego i później już nie [emoji4] A już tym bardziej po 4 dniach od owu.
Czy taki testo owu (owu jakieś 4 dni temu) mogło by świadczyć o jakieś wczesnej bardzo wcześniej ciąży? Moje ciało robi chyba figle bo bola mnie jajniki raz jeden raz drugi sutki mnie strasznie pieką i bolą jak je dotykam do tego również swędzą domyslam się że to pewnie głowa robi mi figle ale no... Zobacz załącznik 1168779
 
reklama
Czy taki testo owu (owu jakieś 4 dni temu) mogło by świadczyć o jakieś wczesnej bardzo wcześniej ciąży? Moje ciało robi chyba figle bo bola mnie jajniki raz jeden raz drugi sutki mnie strasznie pieką i bolą jak je dotykam do tego również swędzą domyslam się że to pewnie głowa robi mi figle ale no... Zobacz załącznik 1168779
Za wcześnie. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia to chyba najwcześniej po 6 dniach dochodzi do zagnieżdżenia.
 
A tym bardziej nie powinno się ich robić w celu sprawdzenia czy jest się w ciąży [emoji4]
Czy taki testo owu (owu jakieś 4 dni temu) mogło by świadczyć o jakieś wczesnej bardzo wcześniej ciąży? Moje ciało robi chyba figle bo bola mnie jajniki raz jeden raz drugi sutki mnie strasznie pieką i bolą jak je dotykam do tego również swędzą domyslam się że to pewnie głowa robi mi figle ale no... Zobacz załącznik 1168779
 
reklama
Do góry