reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ale wszystkie w całym mieście?
Niestety tak. Mieszkam w małym mieście. Daj znać jak tam jutro u Ciebie. Ja starałam sie rok przez Hashimoto i niedoczynność. To byłby prawdziwy cud. Dlatego boje sie jeszcze cieszyć, zeby pozniej gorzej nie przezyc rozczarowania. No ale z jakiegos powodu ta kreska sie pojawila na 3 testach. Okres mam miec za trzy dni
 
Ja jutro zrobię rano jeszcze test i betę, wydaje mi się że u mnie nie zamknęli wszytskich jednak warszawa mała nie jest więc się znajdzie otwarty alab pewnie staramy się ponad 2 lata chłopak ma 3 % zdalnych plemników więc bylo słabo teraz od prawie 2 miesięcy chłopak stosuje witaminy wspomagające płodność i w tym miesiącu kompletnie się nie staraliśmy więc zobaczymy co będzie
Niestety tak. Mieszkam w małym mieście. Daj znać jak tam jutro u Ciebie. Ja starałam sie rok przez Hashimoto i niedoczynność. To byłby prawdziwy cud. Dlatego boje sie jeszcze cieszyć, zeby pozniej gorzej nie przezyc rozczarowania. No ale z jakiegos powodu ta kreska sie pojawila na 3 testach. Okres mam miec za trzy dni
 
Niestety tak. Mieszkam w małym mieście. Daj znać jak tam jutro u Ciebie. Ja starałam sie rok przez Hashimoto i niedoczynność. To byłby prawdziwy cud. Dlatego boje sie jeszcze cieszyć, zeby pozniej gorzej nie przezyc rozczarowania. No ale z jakiegos powodu ta kreska sie pojawila na 3 testach. Okres mam miec za trzy dni
Jeśli masz taką możliwość, idź na betę, kreski są widoczne na zdjęciu. Jeśli nie masz gdzie zrobić bety, powtórz testy, kreska powinna ciemnieć. Też mam niedoczynność i nawet nie powiem Ci, ile się starałam 🙂
 
Niestety tak. Mieszkam w małym mieście. Daj znać jak tam jutro u Ciebie. Ja starałam sie rok przez Hashimoto i niedoczynność. To byłby prawdziwy cud. Dlatego boje sie jeszcze cieszyć, zeby pozniej gorzej nie przezyc rozczarowania. No ale z jakiegos powodu ta kreska sie pojawila na 3 testach. Okres mam miec za trzy dni
Ja też mam hashimoto niedoczynność do tego IO epilepsja i hirsutyzm. Też wyszły mi 3 testy z kreskami i kolejny negatywny i nie wiem o co chodzi.
1585267690450.jpeg
1585267637980.jpeg
IMG_20200329_100417.jpeg
 
reklama
Jeśli masz taką możliwość, idź na betę, kreski są widoczne na zdjęciu. Jeśli nie masz gdzie zrobić bety, powtórz testy, kreska powinna ciemnieć. Też mam niedoczynność i nawet nie powiem Ci, ile się starałam 🙂
Ta z dzis jest ciemniejsza od tego co było wczoraj... wiec moze. Mi sie udalo dosc szybko hormony ustabilizowac z TSH 46 aż
 
Do góry