reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Może za słaby sprzęt , nie wiem co myśleć , boje się że to może być pozamaciczna czy coś , nie wytrzymam z niewiedzy do 16 listopada
Być może, ni ma co się za wczasy denerwować. Może faktycznie lekarz nie zauważył bo gdzieś mu minęło. 16 na pewno powinno być widoczne :)
 
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
 

Załączniki

  • 20201107_121129.jpg
    20201107_121129.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 310
Coś tam przebija [emoji848]
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
 
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
Widzę cień cienia, ale najlepiej powtórz test lub zrób betę.
 
reklama
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
Kreske powinno byc widac bez żadnego wyostrzania.
 
Do góry