reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej Dziewczyny! Przeczytałam dosłownie CAŁY temat i widzę, że wiele z Was zrobiło kilka razy testy, bo się martwilyscie, czy to na pewno, czy kreska ciemniejsza, itd. Przestrzegam przed robieniem testów z różnych firm. Ja robiłam wszystkie z Rossmanna, facelle strumieniowe. Blada mi się pojawiła 13 dpo, jakiś tydzień przed okresem (!), a dzisiaj w środku dnia ta testowa jak widzicie jest ciemniejsza niż kontrolna. A z rana zrobiłam płytkowy pink test super czuły. Jak wygląda? No kiepsko, a jeszcze jak zalany... 🤦‍♀️ Beta dobrze przyrasta (135%/48h), dzisiaj mam równo 3500, a widzicie same. Jak jesteście nastawione tak jak ja na robienie kilku pod rząd, to tylko tej samej firmy, szkoda nerwów :)
 

Załączniki

  • _20210225_132443.JPG
    _20210225_132443.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 283
  • _20210225_132428.JPG
    _20210225_132428.JPG
    487,9 KB · Wyświetleń: 282
Hej Dziewczyny! Przeczytałam dosłownie CAŁY temat i widzę, że wiele z Was zrobiło kilka razy testy, bo się martwilyscie, czy to na pewno, czy kreska ciemniejsza, itd. Przestrzegam przed robieniem testów z różnych firm. Ja robiłam wszystkie z Rossmanna, facelle strumieniowe. Blada mi się pojawiła 13 dpo, jakiś tydzień przed okresem (!), a dzisiaj w środku dnia ta testowa jak widzicie jest ciemniejsza niż kontrolna. A z rana zrobiłam płytkowy pink test super czuły. Jak wygląda? No kiepsko, a jeszcze jak zalany... 🤦‍♀️ Beta dobrze przyrasta (135%/48h), dzisiaj mam równo 3500, a widzicie same. Jak jesteście nastawione tak jak ja na robienie kilku pod rząd, to tylko tej samej firmy, szkoda nerwów :)
Lubię te testy z rossmana :) No i gratulacje :)
 
Lubię te testy z rossmana :) No i gratulacje :)
Dziękuję :)
Ja zawsze robiłam pinki strumieniowe, ale przerzuciłam się na facelle jak zobaczyłam cień cienia na rosmanowskim, a nic na pinku. Chyba najtańsze na rynku, a takie dobre. Robione jeden po drugim z tej samej próbki.
 

Załączniki

  • _20210225_141727.JPG
    _20210225_141727.JPG
    616,9 KB · Wyświetleń: 258
  • _20210225_141704.JPG
    _20210225_141704.JPG
    417,9 KB · Wyświetleń: 258
reklama
Do góry