reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Załączniki

  • 20240324_131532.jpg
    20240324_131532.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 116
reklama
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Cześć dziewczyny.

Już od jakiegoś czasu z narzeczonym staramy się o dziecko, badania nasienia wyszły średnio jednak specjalista Androlog zalecił TENfertil ON. Oczywiście dbamy bardzo o zdrową dietę, akurat z aktywnością fizyczną nie było problemu, postawiliśmy mocno na pożywne produkty typu orzechy/nasiona/sok pomidorowy/duże ilości wody. Jednak co jeszcze można polecić, żeby jak najbardziej zwiększyć ilość i jakość plemników. Ja z owulacją nie mam problemu, właśnie wczoraj próbowaliśmy typowo w dzień owulacji, już dzień wcześniej mocno bolały jajniki, jak i wczoraj. Jakie produkty polecacie, jakie witaminy dodatkowo dołączyć.

Bardzo Wam dziękuje.
ściska, staraczka ❤️
 
Tak pomyślałam, że napiszę informacje dla tych z Was, które robią testy facelle wychodzi cień cienia i tracą nadzieję, po komentarzach, że te testy lubią mieć widoczną kreskę fabryczna ;)

Mam hashimoto, IO i PCOS. Od dłuższego czasu też zaburzenia miesiączkowania. Jeszcze w czwartek mi lekarz mówił, że jak nie będe leczyć się na płodność to nic z tego nie bedzie. Dopiero mialam podjąć decyzję czy chce kolejne dziecko.

W czwartek robilam test facelle, właściwie tylko na potwierdzenie że brak okresu to znowu zaburzenia hormonalne, ostatnio mialam okres mega rzadko. No i wyszedl taki majaczący duch cienia cienia. Na zdjęciu nawet nie da się uchwycić. Przy odwróconych kolorach coś tam widać, ale myslalam ze to testowa. Tyle w końcu się mówi, że nie powinno się rozbierać testów, oglądać pod światło, w negatywie itp. No i uznałam, że negatyw. Niemniej coś mnie jeszcze tknęło. I dziś (niedziela) już widać, że majaczyło na plus ;) (testy z popołudniowego moczu). Nie wiem czy się utrzyma, ale będę się bardzo starać ❤️
P.S. stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji, nawet jak Wam lekarz mówi, że ciazy i tak nie będzie :)
 

Załączniki

  • 20240321_125248.jpg
    20240321_125248.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 79
  • 20240322_073320.jpg
    20240322_073320.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 86
  • Screenshot_20240322-093049_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20240322-093049_Photo Editor.jpg
    145,8 KB · Wyświetleń: 79
  • 20240324_131532.jpg
    20240324_131532.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 74
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 18 dc, do „starania się” doszło w moim 14 dc w dzień mojej owulacji. Cykle zawsze regulacje (czasem przesuwa się tylko o jeden dzień a tak to zawsze jak w zegarku). Bardzo chciałabym mieć dzidziusia i już chyba za bardzo zafiksowałam się w tym temacie.
Minęły 4 doby od dnia „starania” a ja już zrobiłam dwa testy które były negatywne. Zrobiłam je, ponieważ było napisane że wykryją już dwudniową ciążę a u mnie nic. Pobolewa mnie brzuch i dziś miałam na bieliźnie biały śluz, ogromną ilość, wyglądał jak rozlany serek bądź krem z grudkami. Proszę o podpowiedzi czy ja po prostu za szybko zrobiłam test?
Pozdrawiam
 
Do góry