reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Zdecydowanie za szybko. Najwcześniej test ciążowy można zrobić 8 dni po owulacji, a im bliżej terminu miesiączki, tym wynik pewniejszy.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 18 dc, do „starania się” doszło w moim 14 dc w dzień mojej owulacji. Cykle zawsze regulacje (czasem przesuwa się tylko o jeden dzień a tak to zawsze jak w zegarku). Bardzo chciałabym mieć dzidziusia i już chyba za bardzo zafiksowałam się w tym temacie.
Minęły 4 doby od dnia „starania” a ja już zrobiłam dwa testy które były negatywne. Zrobiłam je, ponieważ było napisane że wykryją już dwudniową ciążę a u mnie nic. Pobolewa mnie brzuch i dziś miałam na bieliźnie biały śluz, ogromną ilość, wyglądał jak rozlany serek bądź krem z grudkami. Proszę o podpowiedzi czy ja po prostu za szybko zrobiłam test?
Pozdrawiam
Śluz raczej wskazuje na infekcje a nie ciążę. Test zrobiłaś zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj do dnia miesiączki.
 
Wiem, że może to wydawać się śmieszne ale zobaczyłam napis „wykrywa 2 dniową ciążę” i zrobiłam 🤣 liczyłam, że to już się pokaże i zaczęłam się rozczarowywać a potem zaczęłam czytać to forum i teraz widzę że to za wcześnie
 
reklama
Do góry