reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Zrobiłam dziś rano kolejny test. Też czułość 10.
Kreska się pojawiła ale nadal jest słabiutka. Nie wiem sama co o tym myślec. Miesiączki nadal nie mam (3 dzień spóźnienia). Byłam rano na becie, wieczorem wyniki...
Na zdjęciu to chyba prawie nic nie widać..
 

Załączniki

  • IMG_20200528_094957.jpg
    IMG_20200528_094957.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 413
  • IMG_20200528_094945.jpg
    IMG_20200528_094945.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 406
reklama
[GROUP=][/GROUP]
Zrobiłam dziś rano kolejny test. Też czułość 10.
Kreska się pojawiła ale nadal jest słabiutka. Nie wiem sama co o tym myślec. Miesiączki nadal nie mam (3 dzień spóźnienia). Byłam rano na becie, wieczorem wyniki...
Na zdjęciu to chyba prawie nic nie widać..
Widać widać 🤗
 
Zrobiłam dziś rano kolejny test. Też czułość 10.
Kreska się pojawiła ale nadal jest słabiutka. Nie wiem sama co o tym myślec. Miesiączki nadal nie mam (3 dzień spóźnienia). Byłam rano na becie, wieczorem wyniki...
Na zdjęciu to chyba prawie nic nie widać..
U mnie było tak 3 dni przed miesiączka 😊 później beta i 3 tydzień był 🥳
Gratulacje ❤
 
U mnie było tak 3 dni przed miesiączka 😊 później beta i 3 tydzień był 🥳
Gratulacje ❤
Dziękuję bardzo!!!
W sobotę idę na kolejną betę żeby sprawdzić przyrost. Mam nadzieję że się będzie dobrze rozwijać.. 🙈 to pierwsza w życiu ciąża i trochę panikuje żeby nie okazało się zaraz, że biochemiczna czy coś...
 
Dziękuję bardzo!!!
W sobotę idę na kolejną betę żeby sprawdzić przyrost. Mam nadzieję że się będzie dobrze rozwijać.. 🙈 to pierwsza w życiu ciąża i trochę panikuje żeby nie okazało się zaraz, że biochemiczna czy coś...
Trzymam kciuki! Na pewno będzie przyrost bety 😁
 
reklama
Do góry