reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Pewnie tak.nie sprawdzę bety,bo i tak już "okres "dostałam. Może by coś to wyjaśniło, ale nie będę chodzić teraz po przychodniach, i bez tego wiem że coś było na rzeczy -bo testy co najmniej wątpliwe były i to nie jeden -ale to tak widocznie mialo byc .ciężkie czasy idą. Może jeszcze kiedyś...pozdrawiam
Bardzo możliwe, że była to ciąża biochemiczna i organizm już wrócił na swoje normalne tory. Takim czymś nie musisz się przejmować, to popularne zjawisko i wieje kobiet doświadcza go nawet o tym nie wiedząc. Na pewno się uda, musisz być dobrej myśli (fakt, aktualna sytuacja nie jest mocno pocieszająca, a już na pewno się z Tobą zgadzam, nie chodziłabym teraz po przychodniach i laboratoriach 😬).
 
reklama
Wiesz, o ile na pierwszym zdjęciu nie widzę nic, tak na drugim kreska ewidentnie przebija. Masz duże opóźnienie i powinna być bardziej widoczna, ale, po pierwsze, nasze hormony często bez naszej wiedzy robią co chcą i jeśli przesunęła się owulacja, to ciąża w rzeczywistości będzie sporo młodsza niż z OM, a po drugie, już na tym forum było mnóstwo przypadków kiedy testy wychodziły bardzo blade albo wcale, a ciąża była i wszystko było dobrze. A jest odsetek kobiet, którym testy z moczu wcale nie wychodzą 🤔
 
Wiesz, o ile na pierwszym zdjęciu nie widzę nic, tak na drugim kreska ewidentnie przebija. Masz duże opóźnienie i powinna być bardziej widoczna, ale, po pierwsze, nasze hormony często bez naszej wiedzy robią co chcą i jeśli przesunęła się owulacja, to ciąża w rzeczywistości będzie sporo młodsza niż z OM, a po drugie, już na tym forum było mnóstwo przypadków kiedy testy wychodziły bardzo blade albo wcale, a ciąża była i wszystko było dobrze. A jest odsetek kobiet, którym testy z moczu wcale nie wychodzą [emoji848]
Ja byłam już 4 razy w ciąży i nie pokazał mi ciąży żaden test dlatego teraz jestem w szoku ze te 2 testy i coś tam jest ( jeśli będzie to ciąża to moja będzie to 5). Dziękuję za podzielenie się swoim zdaniem.
 
Ja byłam już 4 razy w ciąży i nie pokazał mi ciąży żaden test dlatego teraz jestem w szoku ze te 2 testy i coś tam jest ( jeśli będzie to ciąża to moja będzie to 5). Dziękuję za podzielenie się swoim zdaniem.
Nasze hormony to nadal zagadka 😅 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, ciężkie czasy przyszły i opieka zdrowotna nie działa jak dotychczas 🤰
 
Mloda1994 Ty naprawdę jesteś 1 na milion 😉 takie rzeczy jak Tobie, nie zdarza się żadnej innej, życzę Ci z całego serca, aby tym razem się udało 😘
 
Mloda1994 Ty naprawdę jesteś 1 na milion [emoji6] takie rzeczy jak Tobie, nie zdarza się żadnej innej, życzę Ci z całego serca, aby tym razem się udało [emoji8]
Dziękuję ale jakoś nie myślę że to ciąża bo testy dawaja wiele do życzenia z bladymi kreskami jak na 32 dzień opóźnienia miesiączki a z drugiej strony każda kreska nawet blada świadczy o ciąży (ale też nie zawsze).
 
Mloda1994 Ty naprawdę jesteś 1 na milion 😉 takie rzeczy jak Tobie, nie zdarza się żadnej innej, życzę Ci z całego serca, aby tym razem się udało 😘
Może jest to faktycznie 1 na milion, ale jest odsetek kobiet którym testy z moczu wychodzą negatywnie ujemne. Ja nie mam takiego doświadczenia, w 24 dniu cyklu (dzień spodziewanego okresu) kreska pojawiła się dobrze widoczna z popołudniowego moczu. Czytałam jednak tutaj na forum i nie tylko wiele historii, kiedy testy były bladziutkie a ciąża była i wszystko było dobrze. Oby oby 💪
 
Może jest to faktycznie 1 na milion, ale jest odsetek kobiet którym testy z moczu wychodzą negatywnie ujemne. Ja nie mam takiego doświadczenia, w 24 dniu cyklu (dzień spodziewanego okresu) kreska pojawiła się dobrze widoczna z popołudniowego moczu. Czytałam jednak tutaj na forum i nie tylko wiele historii, kiedy testy były bladziutkie a ciąża była i wszystko było dobrze. Oby oby [emoji123]
Kochana twoja wypowiedź daje mi nadzieję że to JEDNAK TO
 
reklama
Do góry