reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ale od tego są ulotki. Nie przesadzajmy ze czytać ktoś nie potrafi. Nie na darmo są ulotki wsadzane do testów.
To że ktoś chce zasięgnąć rady - czy poprostu poprzeć to co daje wynik test nawet jeśli ulotka jest dołączona to nic złego ☺️, też tak zrobilam na forum i nikt mnie za to nie ganiał
 
To że ktoś chce zasięgnąć rady - czy poprostu poprzeć to co daje wynik test nawet jeśli ulotka jest dołączona to nic złego [emoji3526], też tak zrobilam na forum i nikt mnie za to nie ganiał
Ja też nikogo nie ganiam. A jak odbieracie moje posty to już nie moja wina.
 
Dziewczyny, proszę o spokój. Rzadko tu ostatnio jestem, ale jako założycielka czuję się zobowiązana zaglądać i apeluję o zdrowy rozsądek. Tak już jest że niektóre z nas rozkładają testy na czynniki pierwsze, robią zdjęcia w pierdylardach świateł i kontrastów, a inne widzą kreskę gołym okiem i szukają potwierdzenia. Wiecie też pewnie o istnieniu zjawiska które określam kobieco i ponętnie posiadaniem ciążowego kalafiora w głowie 💁‍♀️ Rzeczy oczywiste stają się mniej oczywiste, a te mniej oczywiste nagle znikają z naszego zasięgu. Bądźmy dla siebie miłe, to nic nie kosztuje a niejednej z nas zrobi dzień 😘
 
Zrobiłam dzisiaj betę czy ten wynik może oznaczać wczesna ciąże , ? Beta wykonana w dniu planowanej miesiączki
 

Załączniki

  • 86CEEE25-42D4-41F8-9B0E-A321D426B82E.jpeg
    86CEEE25-42D4-41F8-9B0E-A321D426B82E.jpeg
    17,3 KB · Wyświetleń: 365
reklama
Do góry