reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziewczyny. Okres powinnam dostać wczoraj a tu nawet nic nie zapowiada przybycia @.
Zrobiłam dziś rano test nie robiąc sobie żadnej nadziei. Odłożył am i po kilka minutach spojrzałam i coś tam widać. Albo to tylko moja wyobraźnia. Pobiegłam zrobić betę i czekam na wynik.
IMG_20200714_083707.jpg
IMG_20200714_083729.jpg
 
reklama
Dziewczyny. Okres powinnam dostać wczoraj a tu nawet nic nie zapowiada przybycia @.
Zrobiłam dziś rano test nie robiąc sobie żadnej nadziei. Odłożył am i po kilka minutach spojrzałam i coś tam widać. Albo to tylko moja wyobraźnia. Pobiegłam zrobić betę i czekam na wynik. Zobacz załącznik 1148192 Zobacz załącznik 1148191
Wiesz, ja tu coś widzę, po jakim czasie zerknęłaś? W zasadzie zrobiłaś najlepiej, poszłaś na betę, trzymam kciuki i czekam na wynik 💪
 
Dziewczyny. Okres powinnam dostać wczoraj a tu nawet nic nie zapowiada przybycia @.
Zrobiłam dziś rano test nie robiąc sobie żadnej nadziei. Odłożył am i po kilka minutach spojrzałam i coś tam widać. Albo to tylko moja wyobraźnia. Pobiegłam zrobić betę i czekam na wynik. Zobacz załącznik 1148192 Zobacz załącznik 1148191
Widać widać , na moich 4 pierwszych nie było widać niczego , ( chociaż podświadomie czułam iż to ciąża) dopiero w dniu spodziewanej miesiączki zrobiła się wyraźniejsza krecha 😀
 
Ostatnia edycja:
Widać widać , na moich 4 pierwszych nie było widać niczego , ( chociaż podświadomie czułam iż to ciąża) dopiero w dniu spodziewanej miesiączki i po kilka dni zrobiła się wyraźna krecha 😀
Pierwszy ( nikt nic nie widział ) a to pare dni po 😀 a Tobie już na tym ładnie widać kreseczkę , po cichutku gratuluje ❤️
 

Załączniki

  • 8136DFBC-AEB9-4573-B2DC-67844C3417B2.jpeg
    8136DFBC-AEB9-4573-B2DC-67844C3417B2.jpeg
    320,2 KB · Wyświetleń: 313
  • 812B7890-D62D-44CC-8D6E-FC5F08AAB4C3.jpeg
    812B7890-D62D-44CC-8D6E-FC5F08AAB4C3.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 312
Dziewczyny wiem że test jest nie ważny. Ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Co myślicie? Zastanawiam się czy jest sens
20200714_225855.jpg
powtórzyć rano.
 
reklama
Do góry