reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Proszę :)
 

Załączniki

  • IMG_20200320_203839.jpg
    IMG_20200320_203839.jpg
    108,1 KB · Wyświetleń: 2 315
  • IMG_20200320_203813.jpg
    IMG_20200320_203813.jpg
    127 KB · Wyświetleń: 2 267
Ciąża biochemiczna?
Pewnie tak.nie sprawdzę bety,bo i tak już "okres "dostałam. Może by coś to wyjaśniło, ale nie będę chodzić teraz po przychodniach, i bez tego wiem że coś było na rzeczy -bo testy co najmniej wątpliwe były i to nie jeden -ale to tak widocznie mialo byc .ciężkie czasy idą. Może jeszcze kiedyś...pozdrawiam
 
Opiszę wam swoją sytuację. Ostatnia miesiączka 24.01 trwała 3 dni była skąpa. 5 dni po lutowym terminie miesiączki wzięłam luteine 3x1 przez 7 dni (miesiączki brak). Pierwsze testy zrobiłam 18 dni po terminie miesiączki (10 i 25) bielsze być nie mogły (brak fotek). Trzeci test o czułości 10 zrobiłam w niedzielę (59dc) jasna błękitna kreska ale nie umiałam złapać ja aparatem w telefonie. Czwarty test zrobiłam dzisiaj (61dc) i test z widoczna kreska już na zdjęciu (wydaje mi się ze ciemniejsza niż w niedzielę). Dzisiaj mam 32 dni po terminie miesiączki.

Nie mam możliwości zrobienia bety. Mieszkam w DE. Do ginekologów nie umiem się dostać bo albo nie ma terminów albo nie przyjmują nowych pacjentek (z powodu koronawirusa).
 
reklama
Do góry