reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Skoro odbylaś stosunek w dni płodne istnieje możliwość ciąży. Testy ciążowe nie są w 100% wiarygodne. Sugeruję, jeśli masz taką możliwość, zrobić poziom hormonu bhcg z krwi. We krwi pojawia się on wcześniej niż w moczu. Będziesz miała jasną sytuację. Niemniej pamiętaj że jak spóźnia ci się okres to nie musi od razu oznaczać ciąży.
 
Robiłam test w dzień końca okresu którego nie ma i wyszedł negatywny. Ale 3 dni przed spodziewanym okresem też był stosunek. Od tego stosunku minęlo 8 dni to wykaże mi już na teście czy zrobić badanie krwi? Wiem że to małe prawdpodobienstwo zajść 3 dni przed okresem ale nie mam miesiączki a już jest koniec miesiąca nigdy tak nie mialan
 
Robiłam test w dzień końca okresu którego nie ma i wyszedł negatywny. Ale 3 dni przed spodziewanym okresem też był stosunek. Od tego stosunku minęlo 8 dni to wykaże mi już na teście czy zrobić badanie krwi? Wiem że to małe prawdpodobienstwo zajść 3 dni przed okresem ale nie mam miesiączki a już jest koniec miesiąca nigdy tak nie mialan
Nawet jesli zaszlas w ciaze w dni plodne to ten test ktory robilas 3 dni przed nic by nie pokazal. Jesli okres ci sie spoznia a jest to ciaza to zaszlas pewnie w dni plodne a nie przy tym stosunku przed okresem.
 
Nawet jesli zaszlas w ciaze w dni plodne to ten test ktory robilas 3 dni przed nic by nie pokazal. Jesli okres ci sie spoznia a jest to ciaza to zaszlas pewnie w dni plodne a nie przy tym stosunku przed okresem.
Test robiłam w dzień końca spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny a okresu dalej nie ma. Więc chyba nie jestem skoro negatywny. Ale pomyślałam że mogłam zajść te 3 dni przed okresem.
 
Nawet jesli zaszlas w ciaze w dni plodne to ten test ktory robilas 3 dni przed nic by nie pokazal. Jesli okres ci sie spoznia a jest to ciaza to zaszlas pewnie w dni plodne a nie przy tym stosunku przed okresem.
Pierwszy test wyszedł mi pozytywny. Później zrobiłam następny negatywny kolejny negatywny.i negatywny w dzień końca spodziewanej miesiączki. Więc ten pierwszy był jakiś felerny🤪ale dalej nie mam miesiączki a dziś koniec miesiąca
 

Załączniki

  • IMG_20200827_185821.jpg
    IMG_20200827_185821.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 273
Test robiłam w dzień końca spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny a okresu dalej nie ma. Więc chyba nie jestem skoro negatywny. Ale pomyślałam że mogłam zajść te 3 dni przed okresem.
Raczej watpie ale rozne rzeczy sie zdarzaja. Powtorz test np jutro jesli zaszlas w te dni plodne to powinnas juz zpbaczyc 2 kreski
 
reklama
Bijesz się z myślami czy zaszlaś czy nie robisz testy i raz pozytyw potem 3x negatywny. Radzę ci jak masz taką możliwość idź jutro zrób betę z krwi. Tam wyjdzie ci nawet najmniejszym wzrost tego hormonu i sytuacja jasna. Taka niepewność jest najgorsza. Może @ spóźnia ci się przez stres wywołany lekiem przed ciążą. Daj znać jaki wynik.
 
Do góry