reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, mam nieregularne miesiączki od 30 do 45 dni z raz w roku to i 50sie trafi 😔 zrobiłam test w 33dc bo jakoś dziwnie się czuje, czy ja mam zwidy? Czy tam coś widać, nie wiem czy to nie techniczna jakas 😔
Ja widzę na obu, ale na drugim lepiej, kup jeszcze jeden test o czułości 10 i zrob z porannego moczu, albo lec na betę ! 😊 trzymam kciuki
 
reklama
Czesc dziewczyny , okazalo sie ze w zeszlym cyklu mialam ciaze biochemiczna... tak czulam, ale to cudowny znak ze moze byc lepiej i ze w ogole jest mozliwosc, w tym cyklu testowanie za tydzien trzymajcie kciuki bo dodatkowo mam hashimoto ale hormony "plodnosci" endokrynolog ocenil na KSIAZKOWE 😁
 
Czesc dziewczyny , okazalo sie ze w zeszlym cyklu mialam ciaze biochemiczna... tak czulam, ale to cudowny znak ze moze byc lepiej i ze w ogole jest mozliwosc, w tym cyklu testowanie za tydzien trzymajcie kciuki bo dodatkowo mam hashimoto ale hormony "plodnosci" endokrynolog ocenil na KSIAZKOWE 😁
A co to znaczy, że tak czułaś? Czyli jak?
Współczuję :(
 
Test wyszedl z rana pozytywny , beta na drugi dzien co prawda ujemna.. a jak przyszla @ to myslalam ze umre z bolu, o 4 dostalam takich skurczy i taka miesiaczke ze myslalam ze nie wyrobie nawet w 4 dniu @ musialam brac tabletke bo nie dawalam rady momentami. takze najprawdopodobniej to bylo to...
 
reklama
Test wyszedl z rana pozytywny , beta na drugi dzien co prawda ujemna.. a jak przyszla @ to myslalam ze umre z bolu, o 4 dostalam takich skurczy i taka miesiaczke ze myslalam ze nie wyrobie nawet w 4 dniu @ musialam brac tabletke bo nie dawalam rady momentami. takze najprawdopodobniej to bylo to...
A ile przed terminem@ zrobiłaś test i betę?
 
Do góry