reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Witam.
Dziewczyny potrzebuje Waszej rady.
Dzisiaj planowo powinna być miesiączka, ale coś mnie podkusiło i rano zrobiłam test. Wyszły dwie kreski.
Nie wiem czy iść do lekarza czy powtórzyć test?
Test jest pozytywny 🙂 który to dzień cyklu ? Jak długie masz ? Możesz powtórzyć jutro rano dla formalności ewentualnie zrobić betę . Lekarz jeszcze nic nie zobaczy. . Przy becie powyżej 1000 niby coś wtedy może zobaczyć
 
reklama
Test jest pozytywny 🙂 który to dzień cyklu ? Jak długie masz ? Możesz powtórzyć jutro rano dla formalności ewentualnie zrobić betę . Lekarz jeszcze nic nie zobaczy. . Przy becie powyżej 1000 niby coś wtedy może zobaczyć
Długo czekamy na te dwie kreski ❤️
Dzień 33. Mam bardzo nie regularne między 28-35.
Mimo wszystko chyba jednak udam się do lekarza, żeby zrobić beta.

Mam dość ciężką pracę i boję się co będzie gdy będę pracować mimo początków 🙃
Dziękuję 😉
 
Gratulacje :) jest ciaza , do lekarza jest jeszcze za wcześnie bo nic nie zobaczy. Ale możesz sobie zrobić bete i powtórzyć za 48h sprawdzić przyrost czy jest wszystko w porządku :)

Gratulacje :) jest ciaza , do lekarza jest jeszcze za wcześnie bo nic nie zobaczy. Ale możesz sobie zrobić bete i powtórzyć za 48h sprawdzić przyrost czy jest wszystko w porządku :)
Dziękuję 😉
Zrobiłam kolejny po 11. I niestety druga kreska jest praktycznie nie widoczna.
Kupię z innej firmy i przekonamy się.
Już nie mogę się doczekać 😉
 
Dziękuję 😉
Zrobiłam kolejny po 11. I niestety druga kreska jest praktycznie nie widoczna.
Kupię z innej firmy i przekonamy się.
Już nie mogę się doczekać 😉
Po 11 zapewne miałaś bardziej rozwodniony mocz stąd też kreska mniej widoczna. Nie bez powodu w instrukcji jest że najlepiej wykonywać test rano :) Moim zdaniem zamiast tracić kasę na kolejne testy lepiej pójść na betę, będzie 100% pewność.
 
Po 11 zapewne miałaś bardziej rozwodniony mocz stąd też kreska mniej widoczna. Nie bez powodu w instrukcji jest że najlepiej wykonywać test rano :) Moim zdaniem zamiast tracić kasę na kolejne testy lepiej pójść na betę, będzie 100% pewność.
W takim razie udam się do lekarza, aby zrobić beta😉
Mieszkam w Niemczech i niestety bez wizyty u lekarza nie zrobię nic 🙂
Czy musi być robione naczo?
 
Po 11 zapewne miałaś bardziej rozwodniony mocz stąd też kreska mniej widoczna. Nie bez powodu w instrukcji jest że najlepiej wykonywać test rano :) Moim zdaniem zamiast tracić kasę na kolejne testy lepiej pójść na betę, będzie 100% pewność.
W takim razie pójdę do lekarza na beta.
Niestety mieszkam w Niemczech i bez wizyty u lekarza nic nie załatwię.
Czy badanie musi być robione naczo?
 
reklama
Do góry