reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Cześć dziewczyny, zawsze mam cykle 28 dniowe już od 10 lat a tymczasem 3 msc temu nagle 27 dni
2msc temu cykl tak samo 27 dni
Miesiąc temu cykl 26 dni a teraz?
Teraz mam 27Dc i ze jest możliwość ewentualnej ciąży zrobiłam test, mam omamy czy wy tez widzicie tego bladziocha?😂
ja bym powtórzyła test z porannego moczu 😇
 
Cześć dziewczyny, zawsze mam cykle 28 dniowe już od 10 lat a tymczasem 3 msc temu nagle 27 dni
2msc temu cykl tak samo 27 dni
Miesiąc temu cykl 26 dni a teraz?
Teraz mam 27Dc i ze jest możliwość ewentualnej ciąży zrobiłam test, mam omamy czy wy tez widzicie tego bladziocha?😂
nie chce zapeszać bo może u ciebie inna sytuacja ale ostatnio te testy bardzo oszukują widzę to po postach i w tym cyklu po mnie miałam nawet bardziej widoczną kreske a beta 0.2 .oby u ciebie okazało się inaczej zrób innej firmy albo paskowe z tej podobno lepsze
 
nie chce zapeszać bo może u ciebie inna sytuacja ale ostatnio te testy bardzo oszukują widzę to po postach i w tym cyklu po mnie miałam nawet bardziej widoczną kreske a beta 0.2 .oby u ciebie okazało się inaczej zrób innej firmy albo paskowe z tej podobno lepsze
Dziękuje, u mnie te testy również oszukały, następnego dnia zrobiłam ponownie i kreska była jeszcze bardziej widoczna a beta 2,3.
 
8B9F64F6-009A-421D-84DE-B7131645A337.jpeg
Cześć, czy wy też widzicie tutaj jakiś cień cienia? Zastanawiam się czy to wzrok płata mi figle czy serio tam coś widać. Test robiony dzień przed @. Poprzednie negatywne testy były totalnie białe, a ten jednak różni się od tamtych.
Co myślicie? Oczywiście test i tak powtórzę za dwa, trzy dni.
 
Zobacz załącznik 1373902Cześć, czy wy też widzicie tutaj jakiś cień cienia? Zastanawiam się czy to wzrok płata mi figle czy serio tam coś widać. Test robiony dzień przed @. Poprzednie negatywne testy były totalnie białe, a ten jednak różni się od tamtych.
Co myślicie? Oczywiście test i tak powtórzę za dwa, trzy dni.
Według mnie biel. Powtórz po terminie miesiączki.
 
Zobacz załącznik 1373902Cześć, czy wy też widzicie tutaj jakiś cień cienia? Zastanawiam się czy to wzrok płata mi figle czy serio tam coś widać. Test robiony dzień przed @. Poprzednie negatywne testy były totalnie białe, a ten jednak różni się od tamtych.
Co myślicie? Oczywiście test i tak powtórzę za dwa, trzy dni.
a ja tu coś widzę, powtórz w dniu @ albo dzień po @
 
Zobacz załącznik 1373902Cześć, czy wy też widzicie tutaj jakiś cień cienia? Zastanawiam się czy to wzrok płata mi figle czy serio tam coś widać. Test robiony dzień przed @. Poprzednie negatywne testy były totalnie białe, a ten jednak różni się od tamtych.
Co myślicie? Oczywiście test i tak powtórzę za dwa, trzy dni.
mi coś tam przebija ale powtórz po miesiączce :)
 
Na zdjęciu słabo widać na zywo było bardziej .. 5 dni do okresu . Nawet mój mówił ze coś widać jest
 

Załączniki

  • IMG_2228.jpg
    IMG_2228.jpg
    71,2 KB · Wyświetleń: 194
reklama
Do góry