reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny?

reklama
Mi też testy pozytywne wychodziły; zrobiłam betę, bo dostałam plamienia. Beta wyszła 30,22 bardzo niska, 1.11 dostałam krwawienie i na sor stwierdzili ciążę biochemiczną, dlatego dobrze jest powtórzyć badanie krwi czy jest przyrost, ja musze takie wykonać czy spadła czy organizm się dobrze oczyścił.
Ja te plamienia miałam bardzo skąpe taka brązowa wydzielina,dziś już jest taka bardziej przezroczysta i ciągnąca taka jak płodny .
Mam nadzieję że mi będzie rosła bo ból piersi jak był tak jest ,delikatne bóle podbrzusza też.
 
Dziewczyny mam wyniki dzisiejszej bety jak myślicie dobrze jest ? Według wskaźników chyba tak :)
 

Załączniki

  • IMG_20221105_123026.jpg
    IMG_20221105_123026.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 196
reklama
Do góry