reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy ten test napewno jest negatywny? Co to za niemal niewidoczne kreseczki?

reklama

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
682
Rozwiązania
0
Te kreseczki to miejsce gdzie powinna być kreska testowa - miedzy nimi. Dziś miałam identyczny po czasie. Nie sugerowała bym się tym wynikiem raczej trzeba powtórzyć. U mnie to chyba jeszcze za wczas na test... 21dc.
 

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
741
Rozwiązania
0
Test jest wadliwy zdecydowanie. I taki żółty już dawno powinien być w koszu, widać że przeleżał trochę. Też kiedyś zostawiałam i robiłam sobie nadzieję :( a tak jak nie ma do 5 min to test wyrzucamy :)
 
reklama
reklama
Do góry