reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test wszedł pozytywny?

mała9595

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
7 868
Witajcie, chciałam Was zapytać czy któryś z tych testów wyszedł pozytywny? Chciałam sprawdzić czy owulacja (w aplikacji) pokrywa się z tą w rzeczywistości.
Zdjęcia od góry 9dc 10dc 11dc 12dc 13dc
Cykle 26-28dni.
8 dnia cyklu seks bez zabezpieczenia.
 
reklama
reklama
A no właśnie żaden z nich nie jest pozytywny. Ten przedostatni ma najmocniejszą kreskę Ale to nadal nie jest taka sama bądź mocniejsza od testowej. Proponuje robić dalej.


Tylko, że brzuch mnie bolał przez ostatnie 2-3 dni. A dziś zrobiłam kolejny test i kreska jest bardziej blada niż ta przedostatnia że zdjecia. A przeciez raczej by mnie brzuch nie pobolewal na dole bez owulacji. Dziwne
 
Wszytskie sa pozytywne😁
Musze się nie zgodzić. Test pozytywny wygląda inaczej kreska testowa powinna być bardziej wyraźna niż kontrolna 😉 tak wygląda pozytywny test 😉
Screenshot_20200916_211447.jpg



@mała9595 ból brzucha nie zawsze oznacza owulacje. Rób testy codziennie aż wyjdzie taki jak na zdjęciu. 😉 jeśli cykle masz 28 dni to owu powinna być ok 14 dc. Może się zbliżać owulka. 😉
Dodam jeszcze, że testy owulacyjne najlepiej robić po południu między 17 a 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH i wstrzymać się z siku 2h przed testowaniem.
 
Ostatnia edycja:
Musze się nie zgodzić. Test pozytywny wygląda inaczej kreska testowa powinna być bardziej wyraźna niż kontrolna 😉 tak wygląda pozytywny test 😉
Zobacz załącznik 1177130


@mała9595 ból brzucha nie zawsze oznacza owulacje. Rób testy codziennie aż wyjdzie taki jak na zdjęciu. 😉 jeśli cykle masz 28 dni to owu powinna być ok 14 dc. Może się zbliżać owulka. 😉
Dodam jeszcze, że testy owulacyjne najlepiej robić po południu między 17 a 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH i wstrzymać się z siku 2h przed testowaniem.
Musze się nie zgodzić. Test pozytywny wygląda inaczej kreska testowa powinna być bardziej wyraźna niż kontrolna 😉 tak wygląda pozytywny test 😉
Zobacz załącznik 1177130


@mała9595 ból brzucha nie zawsze oznacza owulacje. Rób testy codziennie aż wyjdzie taki jak na zdjęciu. 😉 jeśli cykle masz 28 dni to owu powinna być ok 14 dc. Może się zbliżać owulka. 😉
Dodam jeszcze, że testy owulacyjne najlepiej robić po południu między 17 a 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH i wstrzymać się z siku 2h przed testowaniem.


Brzuch dziś mocno kłuje. Właśnie zrobiłam test. To chyba w końcu zwiastuje owulację ? Są chyba jednokowe.
 

Załączniki

  • IMG_20200917_120200.jpg
    IMG_20200917_120200.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 284
Pisałam o tym wcześniej. Najlepiej robić między godz 17 a 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH. Jeśli robi się testy owulacyjne to powinno się robić codziennie w podobnych godzinach wtedy widać różnicę na testach i kiedy jest pozytywny 😉 od pozytywnego testu owulka wystąpi do 36h
Ale niektórzy maja krótki pik LH, trwający kilka godzin. Mi np pozytywny test owu wyszedł rano, a wieczorem negatywny. Dzień wcześniej wieczorem był negatywny. Gdybym nie zrobiła rano, pewnie nie trafilabym w ogóle na pozytywny wynik.
 

Załączniki

  • IMG_20200914_204904.jpg
    IMG_20200914_204904.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 254
Ale niektórzy maja krótki pik LH, trwający kilka godzin. Mi np pozytywny test owu wyszedł rano, a wieczorem negatywny. Dzień wcześniej wieczorem był negatywny. Gdybym nie zrobiła rano, pewnie nie trafilabym w ogóle na pozytywny wynik.

Nie wiem czy każdy tak ma czy tylko ja ale rano te testy owulacyjne zawsze u mnie wychodzą pozytywne mimo, że nie ma owulki. Kiedyś inne dziewczyny też o tym pisały, że nie powinno się robót testów owulacyjnych rano tylko po południu lub wieczorem. Dzielę się tylko tym co mi udało się nauczyć od innych dziewczyn. Testuje już bardzo długo i u mnie wszystko ładnie się pokrywa.
Wychodzi na to, że u Ciebie 6 test pozytywny. Ważne jest też żeby było odpowiednie stężenie moczu i przed testowaniem odczekać 2h z siku 😉
 
reklama
Nie wiem czy każdy tak ma czy tylko ja ale rano te testy owulacyjne zawsze u mnie wychodzą pozytywne mimo, że nie ma owulki. Kiedyś inne dziewczyny też o tym pisały, że nie powinno się robót testów owulacyjnych rano tylko po południu lub wieczorem. Dzielę się tylko tym co mi udało się nauczyć od innych dziewczyn. Testuje już bardzo długo i u mnie wszystko ładnie się pokrywa.
Który dzień testujesz?
Już nie testuje. U mnie nie wychodzą zawsze rano pozytywne.
 
Do góry