reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten zestaw komuś pomógł ?

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Hejka kobietki
Od 8 miesięcy staram się z narzeczonym o dziecko niestety bez skutecznie
W tym cyklu lekarz zalecił aby od 5 dc do 10 dc zażyć Clostilbegyt po 2 tabletki dziennie oraz dodatkowo wspomóc się miovrllą pcos. Czy komuś udało się po tym zestawie zobaczyć upragnione 2 kreski ?
Dodam że badania mam wszystkie w normie oraz ginekologicznie też w porządku partner zdrowy
 

Załączniki

  • 3821B08B-D449-4070-8C28-7E5AEE476BF9.jpeg
    3821B08B-D449-4070-8C28-7E5AEE476BF9.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 350
reklama
Miałaś monitoring owulacji? Jakie badania robiłaś? Czy partner badał nasienie?Co to znaczy,że jest zdrowy?Masz w ogóle pcos?
Robił badania nasienia wszystko w porządku
Miałam monitoring według ginekologa owulacja była wczoraj
Robiłam tsh progesteron krzywa cukrowa testosteron
Nie mam pcos
Dodam że mam 2 dzieci z którymi nie było problemów z zajściem w ciąże
 
reklama
Zrób sobie badanie insuliny bo sama krzywa gukozowa nie wszystko mówi o ewentuanych problemach z gospodarką cykrową. Zrób chociaż na czczo pomiar glukozy i insuliny sprawdzisz Homa. Mi insulina bardzo wariuje po posiłkach. W krzywej 3 punktowej okreslalam poziomy glukozy i dodatkowo insuliny. Sama na swoim przykladzie wiem jak lekarze olewaja i zle interpretuja krzywe. Ja mialam zażywać miovelie pro. Kupiłam piłam 3 dni i nie byłam w stanie dłużej znieść jej smaku. Teraz pije prenacaps ovi i inne suple.
 

Podobne tematy

Do góry