reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test będzie wiarygodny?

kasia.misiaaa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2021
Postów
79
Cześć.. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 31.12. Przed tym ok. tydzień szybciej. Oba stosunki prezerwatywa i bez wytrysku we mnie.
Okres mi się spóźnił i zamiast 13.01 dostałam 17.01. Trwał on jednak dużo krócej niż poprzednie bo taki obfity okres 2 dni (zawsze 4/5) a później kilka kolejnych to było tylko takie brązowe plamienie (jak zazwyczaj pod koniec miesiaczki). I dziś zaczął się bardzo obfity śluz, a do tego krew… Nigdy nie miałam krwawienia przy dniach płodnych. I moje pytanie, czy możliwa jest ciąża? Czy test będzie wiarygodny jeśli zrobię go jutro? Dziwna sytuacja bo zabezpieczenie i bez skończenia a w internecie czytam że to może być implantacja zarodka :/
 
reklama
Cześć.. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 31.12. Przed tym ok. tydzień szybciej. Oba stosunki prezerwatywa i bez wytrysku we mnie.
Okres mi się spóźnił i zamiast 13.01 dostałam 17.01. Trwał on jednak dużo krócej niż poprzednie bo taki obfity okres 2 dni (zawsze 4/5) a później kilka kolejnych to było tylko takie brązowe plamienie (jak zazwyczaj pod koniec miesiaczki). I dziś zaczął się bardzo obfity śluz, a do tego krew… Nigdy nie miałam krwawienia przy dniach płodnych. I moje pytanie, czy możliwa jest ciąża? Czy test będzie wiarygodny jeśli zrobię go jutro? Dziwna sytuacja bo zabezpieczenie i bez skończenia a w internecie czytam że to może być implantacja zarodka :/
Tak, test będzie wiarygodny. Ale ostatnio jest wysyp fałszywych pozytywów, więc najlepiej idź na betę.
Ale ryzyko ciąży masz praktycznie zerowe.
 
Cześć.. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 31.12. Przed tym ok. tydzień szybciej. Oba stosunki prezerwatywa i bez wytrysku we mnie.
Okres mi się spóźnił i zamiast 13.01 dostałam 17.01. Trwał on jednak dużo krócej niż poprzednie bo taki obfity okres 2 dni (zawsze 4/5) a później kilka kolejnych to było tylko takie brązowe plamienie (jak zazwyczaj pod koniec miesiaczki). I dziś zaczął się bardzo obfity śluz, a do tego krew… Nigdy nie miałam krwawienia przy dniach płodnych. I moje pytanie, czy możliwa jest ciąża? Czy test będzie wiarygodny jeśli zrobię go jutro? Dziwna sytuacja bo zabezpieczenie i bez skończenia a w internecie czytam że to może być implantacja zarodka :/
Implantacja zarodka ze stosunku z 31 grudnia ?
Dzisiaj jest 29 stycznia.
Nie szalej 😄
Wykluczam ciążę.
 
Dodam jeszcze może, że cały czas mam uczucie jakbym chciała do toalety. Jak już idę się załatwić to lecą dwie kropelki..
Może masz zapalenie pecherza albo sobie wkręcasz.
Miałaś okres, miałaś zabezpieczenie, ciąża jest wybitnie nieprawdopodobna :p jak ten test Cię uspokoi to rób.
 
reklama
reklama
Do góry