reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test ciążowy jest pozytywny?

reklama
Czy jak się ma PCOS to ciężko zajść w ciążę?
To zależy. Każdy organizm jest inny trochę się staraliśmy ale Sie nie udawało, więc przestaliśmy po prostu nie pilnowaliśmy. Jak zaszłam dwa lata temu w ciążę to poroniłam w 4tyg.
Teraz mysllam że jest ok. Bo leczę się duphaston już dłuższy czas . Ale niestety się nie udało. I teraz znowu po@ zaczynamy starania i dostałam lek który ponoć wspomaga jajeczkowanie i pomaga w pcos.
 
Przykro mi bardzo . Też się staram o dziecko bo nic nigdy nie wiadomo przy takim okresie
 
Przykro mi bardzo . Też się staram o dziecko bo nic nigdy nie wiadomo przy takim okresie
Otóż to. Ogólnie duphaston bardzo mi pomógł jeśli chodzi o ciężkie miesiączki, i uregulował , ale znowu coś poszło nie tak . Musisz wyregulować @ i najlepiej jeśli wie się kiedy ma się owulację
 
reklama
Do góry