reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test ciążowy potwierdzi samoistne poronienie?

Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
2
Czy test ciążowy będzie pozytywny przy samoistnym poronieniu? Jestem "uwiązana" w domu i nie mam jak w laboratorium wykonać badania Beta hcg. Podejrzewam że doszło u mnie do samoistnego poronienia wcześniej ciąży. Czy wykonanie testu płytkowego z moczu powinno dać wynik pozytywny? Jestem 40 dni od poprzedniej miesiączki
 
reklama
Skoro nie masz potwierdzonej ciąży na USG, to na razie można mówić co najwyżej o ciąży biochemicznej.
Zrób po prostu test ciążowy - jak będzie negatywny, to w ogóle nie ma mowy o ciąży 🤷‍♀️
Być może miałaś cykl bezowulacyjny i stąd przesunięcie @.
 
Sam fakt spóźnienia miesiączki to jeden z aspektów przez które sądzę że to poronienie. Krawawienie jest bardzo obfite a dziś rano wypadła ze mnie gródka- mięsista, owalna, twada i dość spora ok 2cm. Staramy się o dziecko 6lat, pierwszy raz coś takiego miało miejsce. Ogólnie tydzień temu podejrzewałam że w końcu się udało ze względu na dolegliwości!
 
Sam fakt spóźnienia miesiączki to jeden z aspektów przez które sądzę że to poronienie. Krawawienie jest bardzo obfite a dziś rano wypadła ze mnie gródka- mięsista, owalna, twada i dość spora ok 2cm. Staramy się o dziecko 6lat, pierwszy raz coś takiego miało miejsce. Ogólnie tydzień temu podejrzewałam że w końcu się udało ze względu na dolegliwości!
zrób po prostu test. Beta spada stopniowo, jeśli była to ciąża to test wyjdzie dodatni.
Przy poronieniu osobiście miałam krwawienie 10 dni ze skrzepami.
 
Ja po poronieniu (wczesny etap, 8 tydzień) jeszcze kilka dni miałam pozytywne testy, byłam w szpitalu i beta mocno spadała, ale jeszcze była wykrywalna. Oczyściłam się sama na szczęście.
 
Ostatnia edycja:
Sam fakt spóźnienia miesiączki to jeden z aspektów przez które sądzę że to poronienie. Krawawienie jest bardzo obfite a dziś rano wypadła ze mnie gródka- mięsista, owalna, twada i dość spora ok 2cm. Staramy się o dziecko 6lat, pierwszy raz coś takiego miało miejsce. Ogólnie tydzień temu podejrzewałam że w końcu się udało ze względu na dolegliwości!
To czemu wcześniej nie zrobiłaś testu?

Skrzepy nie towarzyszą tylko poronieniu.
Okres może się po prostu spóźnić. Organizm to nie maszyna.
 
Do góry