reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test facelle pokazuje fałszywe pozytywy?

kolorowych_snów

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2023
Postów
29
Hej,jestem 11 DPO dziś. Wczoraj robiłam test x2 jeden doz drugi facelle i negatywny, dziś rano po nocy negatywny facelle tzn. Cien cienia wydawało mi się że widzę, ale na doz takie widywałam nie raz więc uznałam że zrobie kolejny i po 12 .00 zrobilam aż 3 jeden po drugim z tego samego moczu i wszystkie są pozytywne ,ale kreska pojawiła sie jak test podsechł także do 5 minut ale na pewno więcej niż 3 min podane na opakowaniu. No i każda jest innej intensywności zabarwienia i jedna nawet jakby przerywana... mogą te testy być fałszywe dodatnie? Wszystkie były dziś facelle paskowe. Dodatkowo koło 9.00 zauważyłam że plamie brunatnie i pobolewa mnie podbrzusze jak bym zaraz miala dostać okres. Nie wierze tym testom chociaż chciała bym. Poradzcie prosze. Okres teoretycznie mam dostać 9 lipca
Od góry są w kolejności robienia
 

Załączniki

  • 20230705_134851.jpg
    20230705_134851.jpg
    896,5 KB · Wyświetleń: 641
reklama
Dziwna sytuacja, nie wiem czy ufałabym tym testom. Najlepiej będzie jeśli zrobisz test innej firmy lub zrobisz betę 😔
 
Tak sobie myśle, jeden żeby tak wyszedł, ale 3 pozytywne ? Niby z tego samego moczu i rozne te kreski, ale jednak każdy coś wyczuł. Już pare razy robiłam ten test i biel była bez żadnych "ale" . Doz strumieniowy zawsze za to jakieś cienie cienia pokazywał.... trzymajcie prosze kciuki za bete. Rano tez powtorze test 😇
 
Ja w zeszłym miesiącu też testowałam, ale testem heltiso, pokazywał mi cień drugiej kreski, więc powtórzyłam testem innej firmy i były negatywne, na następny dzień też a później dostałam @. Nieźle się zestresowałam, bo nigdy nie zdarzały mi się fałszywie pozytywne wyniki a tu proszę.. podobno facelle polecają, a odradzają pink. Osobiście, mnie pink nigdy nie zawiódł a w ciąży byłam 3 razy. Mam na pokładzie 2 córeczki a w tym miesiącu zaczynamy starania. Może uda nam się z wymarzonym synkiem, ale z 3 księżniczki też się ucieszę. Łatwiej nam wybrać imię 😃
 
reklama
Zrobiłabym betę. Facelle dla mnie np wszystkie 4 szt z wczoraj miały cienie a beta <0,1
No to lipa, ogolnie dzis caly czas plamie taka rozowo brunatną krwią , może to ta implantacja i jakaś nadzieja jest. Poczekam do piatku i zrobie tą bete , nie bede robić jutro bo może nic nie pokazać konkretnego , a może to okres się zaczyna... ale nigdy nie mialam w 22dc okresu, 27-28 mam dosc regularne
 
Do góry