reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test facelle pokazuje fałszywe pozytywy?

reklama
Wynik negatywny. No nic chyba 24h to zbyt szybko jeśli to plamienie to była implantacja. Ale dziwne to wszystko. Dzis juz plamienia nie mam prawie wcale , za to chyba jakies zapalenie pęcherza mam , a moze to plamienie od pecherza?
 
Beta wytwarza się ok 48h po imptantacji.
Takze jeśli rzeczywiście ciąża, to jeśli dzisiaj rano robiłaś betę, to mogła jeszcze nie wyjść.
Aczkolwiek pisałaś, że jest negatywna, także testy zdecydowanie Cię okłamały.

A jaka wartość miała ta beta?
 
<1,2 testy z pewnoscia kłamały , dziś robilam pinka i biało

Plamienie ustało za to zapalenie pecherza sie rozkręca, bolą mnie lędźwie i podbrzusze, wzielam furagine , dziwne bo miesiac temu przed okresem to samo mialam z tym pęcherzem ....ehh.

A teraz nie wiem czy jutro robić test.
znowu biel oglądać , beta mnie rozczarowała niestety
 
Do góry