reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test mnie oszukał

Dołączył(a)
26 Kwiecień 2020
Postów
12
Hej, byłam dzisiaj u gonekologa i ona powiedziała ze praktycznie wogole nie jest pewna ciazy w moim przypadku, co o tym myślicie może za wczesnie?
Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam nowe dwa róznych firm i wyszły dwie kreski,delikatne jak na zdjęciu.
robiłam dwa testy pink i wyszły takie jak na zdjęciach czyli bardzo delikatna druga kreska a test pepino nie pokazał nic, który test jest prawdziwszy?
 

Załączniki

  • 119E10AB-DA67-4422-9200-EA7E11A5C16A.jpeg
    119E10AB-DA67-4422-9200-EA7E11A5C16A.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 598
  • 00335007-9043-4091-814E-13F6563E45E3.jpeg
    00335007-9043-4091-814E-13F6563E45E3.jpeg
    987,4 KB · Wyświetleń: 484
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Co prawda testy pink lubia oszukiwac, ALE na tych na dole przeciez tez jest druga kreseczka i nie trzeba sie wcale jakos.bardzo przypatrywac takze wszystkie testy pozytywne :)
po cichu gratuluje :)

Nie wiem czy lubią oszukiwać - jeśli jest kreska (różowa obojętnie czy jaśniutka czy ciemna) to jest i hormon. Tylko że mamy testy o takiej czułości, że taka ciąża ma jeszcze wielką szansę być biochemiczną, zagnieździć się tylko na kilka godzin itp. Wtedy na drugi dzień testy są już negatywne, co nie znaczy, że wcześniejszy był wadliwy, po prostu naprawdę przy wczesnym testowaniu wiele (większość ?) ciąż się nie utrzymuje.

A ginekolog nie zobaczy nic na wczesnym etapie poza endometrium które przed okresem wygląda tak samo i w ciąży...
Co prawda testy pink lubia oszukiwac, ALE na tych na dole przeciez tez jest druga kreseczka i nie trzeba sie wcale jakos.bardzo przypatrywac takze wszystkie testy pozytywne :)
po cichu gratuluje :)
 
reklama
Mi 3 testy pokazały negatyw z tym że 2 zrobiłam za wcześnie i 3 pozytywne wszystkie były o czułości 10 i okazało się że byłam w ciąży.

Z tym że ja robiłam testy sprawdzone które nie mają kreski fabrycznej i nie pokazują kreski wtedy kiedy ciąży nie ma a o pinkach tutaj na forum dużo opinii krąży że lubią pokazywać kreski wtedy kiedy nie ma ciąży.
a które testy polecasz które nie mają tej fabrycznej kreski?
 
reklama
Co prawda testy pink lubia oszukiwac, ALE na tych na dole przeciez tez jest druga kreseczka i nie trzeba sie wcale jakos.bardzo przypatrywac takze wszystkie testy pozytywne :)
po cichu gratuluje :)

Nie wiem czy lubią oszukiwać - jeśli jest kreska (różowa obojętnie czy jaśniutka czy ciemna) to jest i hormon. Tylko że mamy testy o takiej czułości, że taka ciąża ma jeszcze wielką szansę być biochemiczną, zagnieździć się tylko na kilka godzin itp. Wtedy na drugi dzień testy są już negatywne, co nie znaczy, że wcześniejszy był wadliwy, po prostu naprawdę przy wczesnym testowaniu wiele (większość ?) ciąż się nie utrzymuje.

A ginekolog nie zobaczy nic na wczesnym etapie poza endometrium które przed okresem wygląda tak samo i w ciąży i bez ciąży, to najzupełniej normalnie.
 
Rozwiązanie
Do góry