reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test mogę uznać za wiarygodny?

Napisalas, ze test owu Ci pokazal ciążę, co tu jest do interpretacji?
A to jest bzdura.
Tak jak wyżej napisane, gdyby test na cov Ci pokazal 2 kreski tez byś rozglaszala, ze pokazal ciążę?
To nie zadna gownoburza, tylko naprostowanie nieprawdziwych info...
Ale pewnie, lepiej iść w zaparte ;)
Owszem przyznaje się do skrótu myślowego i bycia nieprecyzyjna w swojej wypowiedzi. Winna!
Może też dlatego, że z ginekologiem potem też tak mówiliśmy o tej ciąży z tesu owulacyjnego. Ona też była poroniona.
Nie lubię tylko jak ktoś na sile próbuje że mnie zrobić idiotkę. A tu widzę że jest sporo takich, które się tym karmią.
 
reklama
Owszem przyznaje się do skrótu myślowego i bycia nieprecyzyjna w swojej wypowiedzi. Winna!
Może też dlatego, że z ginekologiem potem też tak mówiliśmy o tej ciąży z tesu owulacyjnego. Ona też była poroniona.
Nie lubię tylko jak ktoś na sile próbuje że mnie zrobić idiotkę. A tu widzę że jest sporo takich, które się tym karmią.
Nie chodzi o zrobienie z Ciebie idiotki, tylko o precyzję wypowiedzi. Wiele dziewczyn szuka tu pomocy, bo się nakręciły na ciążę i łykają każde info jak młody pelikan, a potem rozpowiadają, że np. zaszły w ciążę przez seks podczas okresu (autentyk mojej kuzynki, za nic nie przyjmuje, że to może było plamienie implantacyjne już, bo "taka dziewczyna pisała na forum, że też tak miała").
 
Owszem przyznaje się do skrótu myślowego i bycia nieprecyzyjna w swojej wypowiedzi. Winna!
Może też dlatego, że z ginekologiem potem też tak mówiliśmy o tej ciąży z tesu owulacyjnego. Ona też była poroniona.
Nie lubię tylko jak ktoś na sile próbuje że mnie zrobić idiotkę. A tu widzę że jest sporo takich, które się tym karmią.
Nikt nie chce zrobić z Ciebie idiotki :) chodzi dokladnie o to, co napisala @Doktur_M . Zeby nie wprowadzać ludzi w błąd.
Koniec dyskusji, sprawa wyjasniona :)
 
Dziewczyny, tak jeszcze odnośnie testów owulacyjnych. Na ulotce każdego z testów owu, z jakimi miałam do czynienia jest napisane, że odczynnik użyty w tym teście może krzyżowo reagować między innymi z HCG. Oczywiście absolutnie nie twierdzę,że testy owu mogą służyć potwierdzaniu ciąży, jedynie chcę zwrócić uwagę na to, co podają producenci :D
 
Do góry