reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test pozytywny przed terminem miesiączki

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Wiem że być może temat już był ale jestem tu nowa i stąd moje pytanie kobitki czy wy też widzicie cień cienia? Testy robione w 10 dpo i 11 dpo :)
IMG_20200518_215413.jpg

IMG_20200518_215457_copy_1200x1600.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
A ktoś wie który to tydzień z norm? 🤔 Jak dobrze widzę to 3 🤔
Ja też miałam 11 dni po owulacji taki test z każdym dniem był ciemniejszy był to 27 dc i 28 dc potem 30 dc zrobiłam betę wyszła 162 a w 34 dc wyszła 370 z norm u Ciebie wynika jakiś 3-4 tc od 1 dnia miesiączki w którym dniu cyklu robiłaś ta betę? Owulacje miałaś koło którego dnia cyklu?
Doxinex co 3 dni 0.5 cło 2_5 dzień cyklu badanie 2 pecherzyki 18 20 mm 10 dni po owulacji dwa testy innej firmy jeden mniej widoczy drugi już lepiej pozytywne 3 dni później będą 0.1:( obecnie okres spóźnia się 7 dni . Skąd te pozytywne testy skoro kolejne po becie negatywne i jeszcze brak okresu :( 5 msc starań i kolejny miesiąc ta sama sytuacja ok 10 dnia 2-3 testy w jeden dzień plus a później nic
Ale betę robiłaś po pozytywnych testach czy jak? Trochę rozjechana wypowiedz i nie da się zrozumieć 🧐
 
reklama
Doxinex co 3 dni 0.5 cło 2_5 dzień cyklu badanie 2 pecherzyki 18 20 mm 10 dni po owulacji dwa testy innej firmy jeden mniej widoczy drugi już lepiej pozytywne 3 dni później będą 0.1:( obecnie okres spóźnia się 7 dni . Skąd te pozytywne testy skoro kolejne po becie negatywne i jeszcze brak okresu :( 5 msc starań i kolejny miesiąc ta sama sytuacja ok 10 dnia 2-3 testy w jeden dzień plus a później nic
Masz stymulowany cykl jak rozumiem, czy bierzesz coś na pęknięcie pęcherzyków, np. ovitrelle? Jeśli tak, to przez ten lek testy ok. 10 dni po podaniu mogą wychodzić fałszywie pozytywne. Na pewno dobrze skonsultować się ze swoim ginekologiem, żeby sprawdził na USG, czy wszystko jest ok :)
 
Do góry