reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy testy mogą być błędne?

Dołączył(a)
19 Styczeń 2017
Postów
8
Hej wszystkim, chciałabym żeby ktoś obiektywnie ocenił czy jest możliwość że jestem w ciąży. (Sama już głupieje )
Podejrzewam że mogłabym być w okolicach 5-6 tygodnia ciąży, zrobiłam już chyba z 8 testów, każdy oczywiście przestrzegając instrukcji itd. I każdy był negatywny. Objawy ciążowe się pojawiają, co prawda nie staraliśmy się o bobaska, ale bardzo bym się ucieszyła gdyby pojawiła się druga kreseczka ;)
Do ginekologa jestem umówiona na 30.01 ale strasznie się niecierpliwie i zastanawiam się czy to możliwe żeby testy nie wykryły jeszcze ciąży? Proszę o pomoc bo sama już wariuję
 
reklama
Jal możesz byc w ciąży jeśli 8 testów jest negatywnych bez przesady ..
Testy nie klamia..a objawy może wymyśla Twoja psychika jak tak obsesyjnie chcesz dziecka. W ciąży dla mnie na pewno nie jesteś.
A jak dalej w to nie wierzysz to zrób bete i będziesz miała odpowiedz czarno na białym. ;)
Ile sie spóźnia okres? I jakie masz cykle?
 
Nie no okres z tydzień jej sie spóźnia jak mowi ze 5-6 tydz to dawno by jej wyszło ...chyba ze ma mega nieregularne cykle i owu się przesunęła
Ale przecież okres zawsze może sie spóźnić
 
Robiłam dużo testów żeby na pewno wykluczyć ciąże, bo mam ciężką pracę i jie chciałabym zaszkodzić dziecku jeśli jednak byłabym w ciąży. Nie chcę obsesyjnie dziecka, jak napisałam nie staraliśmy się o dziecko, aczkolwiek jakby było byłabym przeszczęśliwa jak chyba większość kobiet. Jestem tak bardzo niepewna bo mam problemy z okresem i ostatni okres miałam 1 września. Niemniej jednak dziękuję za odpowiedzi. Chciałam się tylko dowiedzieć czy jest możliwe żeby hcg było tak niskie w 5 tyg ciąży żeby testy tego nie wykryły. Pozdrawiam.
 
1 września i jeszcze nie byłaś u ginekologa??
Idź lepiej na Ci coś na wywołanie jak nie ma ciąży. Jeśli faktycznie byłabyś w 5 tyg to test na bank by wyszedł ale skąd ta pewność że 5 tydzien?
Skoro masz takie problemy
 
1 września i jeszcze nie byłaś u ginekologa??
Idź lepiej na Ci coś na wywołanie jak nie ma ciąży. Jeśli faktycznie byłabyś w 5 tyg to test na bank by wyszedł ale skąd ta pewność że 5 tydzien?
Skoro masz takie problemy
Olcia tak na logikę biorąc jak miała ostatni @ we wrześniu to który to tc by był; na pewno nie 5 ;)
 
reklama
Do góry