reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy też macie wyrzuty sumienia, że za mało czasu macie dla pociech? :(

Dołączył(a)
30 Kwiecień 2014
Postów
7
Rozwiązania
0
Czasami czuję się jak marynarz. Niestety pracuję w Niemczech, a mąż i dzieci w Polsce, więc same rozumiecie, że mam z tego powodu wyrzuty sumienia, ale co zrobić, pracować trzeba, w końcu trzeba jakoś zarabiać.
 
reklama

Net-ka

Ninkowa Mamusia
Dołączył(a)
12 Listopad 2011
Postów
2 420
Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Mam wyrzuty sumienia ale staram się jak mogę wynagradzać Nince mój czas poza domem..
 
Dołączył(a)
16 Listopad 2012
Postów
9
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wyrzuty sumienia zawsze są, ale trzeba także pamiętać o sobie. Spełnianie się w pracy zawodowej, sprawia że stajemy się szczęśliwszymi osobami, a przez to też lepszymi mamami.
 
Dołączył(a)
2 Luty 2015
Postów
4
Rozwiązania
0
Nie. Pod warunkiem, że jesteśmy naprawdę szczęśliwe. Przede wszystkim jesteśmy spokojne o byt swojej rodziny. Nie zawsze praca jest satysfakcjonująca, ale z pewnością żadna z Nas nie chciałaby zostać bez środków do życia..
 
Do góry