reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tez widzicie cień cienia?

agutkowa19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
54
hej dziewczyny,
Jestem 9dpo dzisiaj zrobiłam rano test i wydaje mi się, że coś tam widze, ale to chyba urojenia…
Moje objawy, nabrzmiałe bolące chwilami piersi, duża ilość śluzu lekko żółtego, szyjka zamknięta, bóle jajników i krzyża niby jak na miesiączce ale jakieś inne. Jak myślicie? Widać coś, jest szansa że zacznie ciemnieć ta kreseczka? 3)
CFF8C28D-0FD1-4D0B-91CD-A4C7DB262FF0.jpeg
 
reklama
Szansa jest :) wiem po sobie, bo na zdjęciu ciężko uchwycić bladziocha. Jak się bardzo przyjrzę to coś widać , ale tak to jest jak bardzo chce się zobaczyć. Pozostaje Ci tylko czekać , jutro możesz powtórzyć test albo zrobić betę dla pewności;)
 
Jak dla mnie negatyw. Objawy typowe dla II polowy cyklu. Dlatego z testami najlepiej czekac do terminu miesiaczki. Jesli to bylyby objawy ciszy to test by wyszedl pozytywny.
 
Jakiś cien jest, powtórz test
Badz za kilka dni jak nir bedzie @ zrob bete. Z takich cieni miałam ciążę. a wczesnie testowalam ze wzgledu na leki
 
Dzisiaj negatywny dziewczyny :) nawet cienia nie ma- czekam do terminu miesiączki jak nie przyjdzie to pójdę na betę. Dziękuje za wasze odpowiedzi! Niby staramy się o drugie dziecko, a już kompletnie nie pamietam jakie były początkowe objawy tej pierwszej ciąży :) człowiek tak samo świruje
 
Dzisiaj negatywny dziewczyny :) nawet cienia nie ma- czekam do terminu miesiączki jak nie przyjdzie to pójdę na betę. Dziękuje za wasze odpowiedzi! Niby staramy się o drugie dziecko, a już kompletnie nie pamietam jakie były początkowe objawy tej pierwszej ciąży :) człowiek tak samo świruje

Przykro mi...

Niestety objawy początkowe sa bardzo zbliżone i do @ i do ciąży.
 
reklama
hej dziewczyny,
Jestem 9dpo dzisiaj zrobiłam rano test i wydaje mi się, że coś tam widze, ale to chyba urojenia…
Moje objawy, nabrzmiałe bolące chwilami piersi, duża ilość śluzu lekko żółtego, szyjka zamknięta, bóle jajników i krzyża niby jak na miesiączce ale jakieś inne. Jak myślicie? Widać coś, jest szansa że zacznie ciemnieć ta kreseczka? 3) Zobacz załącznik 1594299
Widać cień , ale ciężko określić czy różowy czy szary. Jeśli test już pokazał kreskę to zrób betę będzie pewniejsza.
 
reklama
Do góry