reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to 2 kreski...?

I to wlasnie jest czytanie miedzy wierszami a nie skupienie sie na tym co autor chce przekazać. Ale tak jest zawsze jak kogos kole odmienne zdanie. Zgroza



Gdzie napisalam ze jestem specjalistka w dziedzinie ciąży? Pokaz zaznacz 😄
Przecież to byla odpowiedź do twojego czepialstwa co do mojej cierpliwości kobieto. Doswiadczenie mam i wiem jaka sie z tym cierpliwośc wiąże ale kazda ciąża może byc kompletnie inna co nie zmienia faktu że e jest ze wszystkim łatwiej.

Gdzie napisałam ze beta sama w sobie jest zła. Pokaż zaznacz

Dla mnie jest zbedna przed okresem i tyle

I naprawde testy sa roznej czulosci??
. Gdzie napisalam i wychodziłam z tematem o badania w pozniejszym okresie???


Pisze o czasie przed ciąża. Ostatni raz napisze bo juz rece opadają

Wtedy dyskusja bedzie miala jakikolwiek sens a nie rodem z przedszkola w stylu przepychanki słownej.

Dorosle kobiety a takie zachowanie ze az wstyd!
I to czepialstwo kazdsgo słówka aby czlowiekowi ublizyc. Człowieka obrazic. Bo co???

Mi to ryba ale trafi sie taka osoba którą to badzo dotknie wiec jak nie macie nic madrego do napisania to trzymajcie swoje nerwy na wodzy. To nie przedszkole.

Tak. Modle sie aby wszystko bylo ok i jestem pelna nadzieji. Na razie czuje sie dobrze :) pojde do lekarza jesli będzie inaczej, o to sie nie martw. Takze
Wszystko w granicach rozsadku

Moze cos dotrze z tego posta choć wątpię 😂 talze nie odpisze bo nie bede juz karmic hejterow. Marnotrastwo cennego czasu
Milego dzionka
Sikańce przed okresem robisz i pytasz się ( widziałam posty) czy coś widac dziewczyn na forum a bety nie zrobisz bo hajs 🙃. Bosze w jakim świecie przyszło nam zyc ….
 
reklama
Sikańce przed okresem robisz i pytasz się ( widziałam posty) czy coś widac dziewczyn na forum a bety nie zrobisz bo hajs 🙃. Bosze w jakim świecie przyszło nam zyc ….
No patrz. Miałam to zrobiłam a jakbym nie miala to bym nie zrobiła. teraz ci lepiej 🤣 haha

Ignorowanie. ) wylewajcie żale i jad aż wam żyłki pękną skoro nie potraficie inaczej 🤣 wątek cały wasz haha
 
I to wlasnie jest czytanie miedzy wierszami a nie skupienie sie na tym co autor chce przekazać. Ale tak jest zawsze jak kogos kole odmienne zdanie. Zgroza



Gdzie napisalam ze jestem specjalistka w dziedzinie ciąży? Pokaz zaznacz 😄
Przecież to byla odpowiedź do twojego czepialstwa co do mojej cierpliwości kobieto. Doswiadczenie mam i wiem jaka sie z tym cierpliwośc wiąże ale kazda ciąża może byc kompletnie inna co nie zmienia faktu że e jest ze wszystkim łatwiej.

Gdzie napisałam ze beta sama w sobie jest zła. Pokaż zaznacz

Dla mnie jest zbedna przed okresem i tyle a noe w sytuacji kiedy sie coś dzieje

I naprawde testy sa roznej czulosci??
. Gdzie napisalam i wychodziłam z tematem o badania w pozniejszym okresie???


Pisze o czasie przed ciąża. Ostatni raz napisze bo juz rece opadają

Wtedy dyskusja bedzie miala jakikolwiek sens a nie rodem z przedszkola w stylu przepychanki słownej.

Dorosle kobiety a takie zachowanie ze az wstyd!
I to czepialstwo kazdsgo słówka aby czlowiekowi ublizyc. Człowieka obrazic. Bo co???

Mi to ryba ale trafi sie taka osoba którą to badzo dotknie wiec jak nie macie nic madrego do napisania to trzymajcie swoje nerwy na wodzy. To nie przedszkole.

Tak. Modle sie aby wszystko bylo ok i jestem pelna nadzieji. Na razie czuje sie dobrze :) pojde do lekarza jesli będzie inaczej, o to sie nie martw. Takze
Wszystko w granicach rozsadku

Moze cos dotrze z tego posta choć wątpię 😂 talze nie odpisze bo nie bede juz karmic hejterow. Marnotrastwo cennego czasu
Milego dzionka
Po pierwsze gdzie ja ciebie obraziłam? Bo nie widzę. Ty możesz mieć swoje zdanie, jak to podkreśliłaś ja mogę mieć swoje prawda?

Byłaś na monitoringu, że wiesz kiedy była owulacja? Powiedz mi na jakiej podstawowa stwierdzisz czy testy ciemnieją prawidłowo? Czy jesteś w stanie oszacować z ciemnej kreski czy przyrost jest 60 czy może 70 procent? Nawet przed terminem miesiączki beta przyrasta. I można badaniem z krwi stwierdzić czy prawidłowo.

Ja się nie mam czego wstydzić, bo dla mnie badania jak się człowiek zdecyduje na ciążę czy pierwsza czy piąta to nie strata pieniędzy. I nie wypisuje w internecie, że beta przed terminem miesiączki jest zbędna. Wiesz, że czytają to inne kobiety? Że mogą mieć owulację wcześniej (sporo z nich nie chodzi na monitoring) i zamiast diagnozować problemy z ciąża będą się cieszyć bo też sikany ciemnieje. 🙈

Jak ty się chcesz modlić to jest Twoja indywidualna sprawa. Ale mogłabyś innym nie pisać, że beta przed @ to strata czasu, kasy i nie ma sensu. Bo jeszcze ktoś z tego skorzysta.
 
I po co te uszczypliwosci. Wredna do szpiku kosci jestes :)

Za to Ty tak dziecinna, że aż w szoku jestem, że dzieci masz... "LOL", "sikam", cóż za poziom...

talze nie odpisze bo nie bede juz karmic hejterow.

Dziewczynko, sprawdź najpierw znaczenie słowa, którego używasz, a dopiero później udawaj najmądrzejszą 😉
Cmok cmok, miłego dzionka i DUUUUUUUUŻO cierpliwości 😘
 
Jest ciemniejsza prawda? 😊😀
16231561957956638474350038703749.jpg
 
reklama
Do góry