reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to aby na pewno puste jajo?

Rozwiązania
0
Witam!jestem tu nowa i proszę o poradę. 27.07 miałam robione USG, wiek ciąży z USG 6w2d, pęcherzyk ciążowy 21mm, pęcherzyk żółtkowy 0,7mm ale brak zarodka. Dostałam skierowanie na łyżeczkowanie ale w szpitalu lekarz widząc to USG stwierdził że jak na jego oko to bardzo wczesna ciąża i zalecił dodatkowe USG za ok tydzień. Jak uważacie czy jest szansa że zarodek się jeszcze pokaże? W poniedziałek idę robić betę.

reklama

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Witam!jestem tu nowa i proszę o poradę. 27.07 miałam robione USG, wiek ciąży z USG 6w2d, pęcherzyk ciążowy 21mm, pęcherzyk żółtkowy 0,7mm ale brak zarodka. Dostałam skierowanie na łyżeczkowanie ale w szpitalu lekarz widząc to USG stwierdził że jak na jego oko to bardzo wczesna ciąża i zalecił dodatkowe USG za ok tydzień. Jak uważacie czy jest szansa że zarodek się jeszcze pokaże? W poniedziałek idę robić betę.
Co to za plaga z tak szybkim odsyłaniem na zabieg. A gdzie przyrosty bety i czekanie na rozwój sytuacji. Na tym etapie każdy dzień to siedmiomilowych krok. Poza tym umiejętności lekarza i sprzęt też dużo robią. Lekarz powinien odesłać cię do kogoś innego na konsultacje zanim wygłosi wyrok. Tak jeszcze jest szansa, choć nie chce ci dawać złudnej nadziei. Są historię z późniejsza owulacja, a zatem późniejszą ciąża.
Mnie lekarz kazał sprawdzać do 8tc by mieć pewność, że naprawdę ciąża się nie rozwija. Konsultował z innymi lekarzami. To trudne wszystko, takie życie w zawieszeniu, ale są w życiu trudniejsze chwile. Powodzenia zycze

Mixme92

Rozwiązania
0
Oczywiście że jest!
U mnie 25.05 pecherzyk bez ech zarodka 6+0 , na następnej wizycie 04.06 był zarodek z serduszkiem.
Poczekaj spokojnie, dla mnie baaarrdzo pochopna decyzja lekarza...

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Oj zdexydowanie lekarz sie pospieszyl. Kochana koniecznie zasiegnij opini innego lekarza i czekaj. Ja mialam zabieg bo tez mialam puste jajo plodowe ale w 9 tyg

Fado123

Rozwiązania
3
Zrób bete ,sprawdź przyrost , idź do innego lekarza , który wychodzi Ci tydzień z ostatniej @ ?

liczba

Rozwiązania
1
Ile to wczesnych ciąż jest usuwanych :/ co chwilę 5/6 tydzień i zabieg. Nie rozumiem tego

Natasza98

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja miałam taka sytuacje jak Ty, takie same wymiary pęcherzyka ciążowe i zoltkowego z tym ze było to na usg w 7+2tc. Dostałam skierowanie do szpitala i 7+4 tc zostały mi podane tabletki poronne. Lekarze nie chcieli już czekać z tego względu ze pęcherzyk zoltkowy powinien mieć max 6 mm a u mnie miał 7,5 mm i przez to zdecydowali ze już nic z tego nie będzie. Prawodopodobnie zarodek obumarł na bardzo wczesnym etapie, podobno przerośnięty pęcherzyk zoltkowy świadczy o wadach genetycznych zarodka 😔

młoda1994

Rozwiązania
1
Zrób bete ,sprawdź przyrost , idź do innego lekarza , który wychodzi Ci tydzień z ostatniej @ ?
Beta jej nic nie powie. Beta przy bezzarodkowej ciąży rośnie przeważnie tak jak z zdrowej ciąży. Musi czekać max do 9tc pęcherzyk ciążowy musi mieć 25mm żeby na 100% wiedzieć że ciąża bezzarodkowa żeby nie usunąć "przez przypadek" zdrowej ciąży.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Koniecznie skonsultuj się z innym lekarzem... Twój szybko spisał ciążę na straty...

reklama

angelika.zima5

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja w 5tc byłam i ginekolog i też był pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka jednak pani ginekolog potraktowała mnie już wtedy jak normalną ciężarną kobietę zlecając szereg badań. Powiedziała,że faktycznie czasem zdarza się puste jajo płodowe ale ona nie zamierza mnie straszyć bo być może zarodeczek gdzieś się tam schował czy przykleił do ścianki. W 6tc dostałam plamienia i jechałam na IP z pewnością że ten pęcherzyk pękł i to już koniec z płaczem,stresem ogromnym bólem i wstydem przed swoim chłopakiem. Jakie było moje zdziwienie kiedy pani ginekolog na ip zrobiła mi usg a tam zarodek z bijącym serduszkiem i dzisiaj zaczęłam 30tc. Trzymam za ciebie mocno kciuki :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Czy aby biegać z dzieckiem muszę mieć wózek typowo biegowy? Lipcowe mamy 2020 2
Mysiaaa21 Objawy ciąży. Czy aby nie za wcześnie? Staramy się 33
V marzenia, aby stać się mamą bliźniaków Mamusie bliźniat, trojaczków i... 2
monika_ste Aby nie zaszkodzić Potrzebuję porady 0
makota89 Sprawy urzędowe - co należy zrobić po porodzie, aby żyć z biurokracją w zgodzie? Dzieci urodzone w lipcu 2014 142
M Co jeść aby nie przytyć Diety, diety 67
M Czy aby wypożyczać kajaki trzeba otwierać działalność gospodarczą? Porady prawnika 2
G Ile muszę przepracować, aby iść płatne L4? Porady prawnika 4
pchelka10.05 jakie dokumenty aby dostac dodatek pielegnacyjny na 16mies dziecko z astma oskrzelowa Porady prawnika 2
pchelka10.05 astma u 16 mies. dziecka jaki dokumenty aby potwierdzic i dostac dodatek pielegnacyj Mały alergik 12
pchelka10.05 astma oskzelowa u 16 mies. dziecka jakie dokumenty aby potwierdzic ??! Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
M Nowa ciąża a starsze jeszcze pije co robić aby szybko starszą odstawić? Karmienie piersią 19
D Czy są to argumenty aby ograniczyć władzę rodzicielską? Porady prawnika 4
N pieluchy jednorazowe czy aby zdrowe Pielęgnacja 5
Melulu Gusła czyli co warto robić w ciąży, aby nasze dzieci były zdrowsze, mądrzejsze itd. Archiwum mam styczniowych 44
D Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 728
Basia80 OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;) Dzieci urodzone w maju 2005 122
A Jak przekonać dziecko aby spało w swoim łózeczku? Roczniaki i dwulatki 39
marta_mamaoli Czy to na pewno kolka ? Potrzebuję porady 7
D Czy to na pewno puste jajo płodowe Potrzebuję porady 40
P Czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 3
L Czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 12
J Ciąża, czy na pewno Ciąża, poród, połóg 19
nastepnawkolejce Kolejne z serii: czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 2
M Bardzo nietypowe imię - czy na pewno ? :( Przyszłe mamy 12
D Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda! Staramy się 45961
M Czy na pewno ciąża? Pomocy! Ciąża, poród, połóg 3
emka__25 Czy to na pewno skaza? Mały alergik 3
K Nie wierze, czy to na pewno to?! Ciąża, poród, połóg 26
K Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 54
C Poziom hcg Ciąża, poród, połóg 7
M Puste jajo płodowe+skierowanie+samolot Ciąża, poród, połóg 11
M Puste jajo i co dalej? Potrzebuję porady 21
M puste jajo płodowe :-( Ciąża, poród, połóg 26
M Puste jajo płodowe ? Jest jeszcze szansa ? Potrzebuję porady 19
S Puste jajo plodowe czy jest jakas nadzieja ? Potrzebuję porady 6
Hania1992 Błędna diagnoza? Puste jajo płodowe , co myśleć ? Potrzebuję porady 48
M Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 9
E Czy to znow puste jajeczko prosze o rade Ciąża, poród, połóg 13
M Puste jajo łoodowe, ciąża bezzarodkowa Ciąża, poród, połóg 6
E Puste jajo plodowe. Wywołanie poronienia. Potrzebuję porady 11
L Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 48
A 6 tydzień, brak echa zarodka Ciąża po poronieniu 25
I Do trzech razy sztuka? Ciąża po poronieniu 16
asiaxkk puste jajo płodowe Ciąża po poronieniu 6
M Puste jajo brak zarodka Potrzebuję porady 2
N puste jajo płodowe Ciąża, poród, połóg 28
T Puste jajo płodowe-wyniki badań Potrzebuję porady 47
K Podejrzenie pustego pęcherzyka ?! Ciąża, poród, połóg 27