reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to aby na pewno puste jajo?

Kundlica

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bądź spokojna na razie i nie daj się wysłać na zabieg! Ja w 5t5d wylądowałam u gina i był tylko pęcherzyk żółtkowy, a tydzień później już zarodek z bijącym serduszkiem, choć bardzo malutki. Aktualnie zaczynam 17tc.

reklama
Rozwiązania
0
Zrób bete ,sprawdź przyrost , idź do innego lekarza , który wychodzi Ci tydzień z ostatniej @ ?
Z ostatniej @ wychodzi 8 tydzień ale miałam bardzo nie regularne miesiączki i według moich obliczeń przesunęła mi się owulacja i w dzień kiedy powinnam dostać kolejną @ doszło prawdopodobnie do zapłodnienia

liczba

Rozwiązania
1
Z ostatniej @ wychodzi 8 tydzień ale miałam bardzo nie regularne miesiączki i według moich obliczeń przesunęła mi się owulacja i w dzień kiedy powinnam dostać kolejną @ doszło prawdopodobnie do zapłodnienia
Jakie wartości ma beta ? Wiem, że to nie wyznacznik, ale z ciekawosci

Rozwiązania
0
Dziewczyny mam pierwszy wynik bety: 46157 i wychodzi na to że mój ginekolog pomylił się o ok 2 tyg więc jest chyba jeszcze jakaś szansa na pojawienie się maluszka. W środę idę powtórzyć betę żeby zobaczyć jaki jest przyrost.

liczba

Rozwiązania
1
Dziewczyny mam pierwszy wynik bety: 46157 i wychodzi na to że mój ginekolog pomylił się o ok 2 tyg więc jest chyba jeszcze jakaś szansa na pojawienie się maluszka. W środę idę powtórzyć betę żeby zobaczyć jaki jest przyrost.
To już duża wielkość bety. Powinno być w środę widać zarodek jeśli ciąża dobrze się rozwija

Rozwiązania
0
To już duża wielkość bety. Powinno być w środę widać zarodek jeśli ciąża dobrze się rozwija
Wizytę mam w piątek dlatego chcę w środę jeszcze powtórzyć betę. Pojawiło mi się malutkie światełko w tunelu. Nadal jestem pełna obaw żeby to nie okazało się złudną nadzieją.

liczba

Rozwiązania
1
Wizytę mam w piątek dlatego chcę w środę jeszcze powtórzyć betę. Pojawiło mi się malutkie światełko w tunelu. Nadal jestem pełna obaw żeby to nie okazało się złudną nadzieją.
Daj znać. Trzymam kciuki jednak wiadomo, że bywa różnie. Oby się udało.

reklama

Kundlica

Rozwiązania
0
Dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik drugiej bety i niestety spadła także moja nadzieja umarła
Przykro mi bardzo wiem, że to marne pocieszenie, ale ostatecznie lepiej teraz niż na późniejszym etapie życzę dużo siły i żebyś niedługi mogła cieszysz się Maleństwem

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Czy aby biegać z dzieckiem muszę mieć wózek typowo biegowy? Lipcowe mamy 2020 2
Mysiaaa21 Objawy ciąży. Czy aby nie za wcześnie? Staramy się 33
V marzenia, aby stać się mamą bliźniaków Mamusie bliźniat, trojaczków i... 2
monika_ste Aby nie zaszkodzić Potrzebuję porady 0
makota89 Sprawy urzędowe - co należy zrobić po porodzie, aby żyć z biurokracją w zgodzie? Dzieci urodzone w lipcu 2014 142
M Co jeść aby nie przytyć Diety, diety 67
M Czy aby wypożyczać kajaki trzeba otwierać działalność gospodarczą? Porady prawnika 2
G Ile muszę przepracować, aby iść płatne L4? Porady prawnika 4
pchelka10.05 jakie dokumenty aby dostac dodatek pielegnacyjny na 16mies dziecko z astma oskrzelowa Porady prawnika 2
pchelka10.05 astma u 16 mies. dziecka jaki dokumenty aby potwierdzic i dostac dodatek pielegnacyj Mały alergik 12
pchelka10.05 astma oskzelowa u 16 mies. dziecka jakie dokumenty aby potwierdzic ??! Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
M Nowa ciąża a starsze jeszcze pije co robić aby szybko starszą odstawić? Karmienie piersią 19
D Czy są to argumenty aby ograniczyć władzę rodzicielską? Porady prawnika 4
N pieluchy jednorazowe czy aby zdrowe Pielęgnacja 5
Melulu Gusła czyli co warto robić w ciąży, aby nasze dzieci były zdrowsze, mądrzejsze itd. Archiwum mam styczniowych 44
D Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 728
Basia80 OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;) Dzieci urodzone w maju 2005 122
A Jak przekonać dziecko aby spało w swoim łózeczku? Roczniaki i dwulatki 39
marta_mamaoli Czy to na pewno kolka ? Potrzebuję porady 7
D Czy to na pewno puste jajo płodowe Potrzebuję porady 40
P Czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 3
L Czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 12
J Ciąża, czy na pewno Ciąża, poród, połóg 19
nastepnawkolejce Kolejne z serii: czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 2
M Bardzo nietypowe imię - czy na pewno ? :( Przyszłe mamy 12
D Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda! Staramy się 45961
M Czy na pewno ciąża? Pomocy! Ciąża, poród, połóg 3
emka__25 Czy to na pewno skaza? Mały alergik 3
K Nie wierze, czy to na pewno to?! Ciąża, poród, połóg 26
K Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 54
C Poziom hcg Ciąża, poród, połóg 7
M Puste jajo płodowe+skierowanie+samolot Ciąża, poród, połóg 11
M Puste jajo i co dalej? Potrzebuję porady 21
M puste jajo płodowe :-( Ciąża, poród, połóg 26
M Puste jajo płodowe ? Jest jeszcze szansa ? Potrzebuję porady 19
S Puste jajo plodowe czy jest jakas nadzieja ? Potrzebuję porady 6
Hania1992 Błędna diagnoza? Puste jajo płodowe , co myśleć ? Potrzebuję porady 48
M Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 9
E Czy to znow puste jajeczko prosze o rade Ciąża, poród, połóg 13
M Puste jajo łoodowe, ciąża bezzarodkowa Ciąża, poród, połóg 6
E Puste jajo plodowe. Wywołanie poronienia. Potrzebuję porady 11
L Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 48
A 6 tydzień, brak echa zarodka Ciąża po poronieniu 25
I Do trzech razy sztuka? Ciąża po poronieniu 16
asiaxkk puste jajo płodowe Ciąża po poronieniu 6
M Puste jajo brak zarodka Potrzebuję porady 2
N puste jajo płodowe Ciąża, poród, połóg 28
T Puste jajo płodowe-wyniki badań Potrzebuję porady 47
K Podejrzenie pustego pęcherzyka ?! Ciąża, poród, połóg 27