reklama

czy to ADHD u 2-latka ?!

Temat na forum 'Porady - rozwój i zdrowie dzieci' rozpoczęty przez pchelka10.05, 27 Maj 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam

moje dziecko ma 2,5 roku od ok 5 miesiecy zmieniło sie

wczesniej było ruchliwe bardzo ale potrafiło skupic swoja uwage np na klockach a teraz ....

dziecko bardzo duzo mowi czasami mam wrazenie ze nas przekrzykuje , bardzo trudno nam jest porozmawiac ze saoba lub ze znajomymi zaraz sie "wtraca " nie usiedzi dłuzej niz 1 min na miejscu , obiad to je biegajac np zje łyzke zupy idzie biegac podejdzie spowrotem i tak na okragło

nie słucha wogóle ,zaraz sue denerwuje jak np mowie tam wie wolno isc , tego nie ruszaj
    jak czegos nie dostanie to rzyca sie na podłoge , kopie "wyzywa nas po swojemu " a przy tym tak mocno krzyczy i płacze jak by ja ktos ze skory obdzierał

wszystko musi miec to co chce ( nie chodzi o sklepy ani o zabawki ) chodzi o dom

wszystko chce na "juz , natychmiast "

jak musze np przygotowac soczek to tak krzyczy i płacze ze juz teraz natychmiast chce

jak włacze bajke w tv bo chodzi i chce bajke to oglada przez 1-2 min i leci dalej

nie dajemy juz rady robi sie coraz gorzej

najgorsze jest ze jak jedziemy gdzies w odwiedziny albo ktos do nas przyjedzie to przez pierwszych 5 min dziecko siedzi cicho chwa sie za nas wstydzi sie ale po upływie 5 minut od nowa tez sam horror
    w dzien wogole nie chce spac dopiero "pada " nam o godzinie 19-20 ale juz wtedy to jest taka zmeczona ze sie co chwila przewraca (((

prosze o rade gdzie mozna sie zwrocic aby np potwierdzic lub nie ADHD ?

i czy u 2,5 latka jest to mozliwe

bo kazdy mi mowi ze to jest " bunt dwulatka "

ale cos mi sie wierzyc nie chce

nie mam juz siły ....

Ostatnia edycja: 27 Maj 2012
  2. reklama

Poleć forum