reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to alergia????

Dziękuję za odpowiedź. U nas na buzi plamy, na nogack krostki. Wykąpałam synka przedwczoraj i wczoraj w krochmalu , troszkę lepiej z nogami. Ale plamy ma buzi raz są, raz ich nie ma. Pojawiają się w środku nocy, za dnia powolutku bledną. Za tydzień mamy wizytę kontrolną. Zobaczymy co wyjdzie z badania kupki i wymazu ze śliny. Dam znać.
Kurcze a masz gdzieś zdjęcie?
 
reklama
20210228_202716.jpg
 
No wlasnie, aż mi go żal. Dobrze, że go to nie swędzi. No nic. Jak pediatra nic nie wymyśli, to zostaje nam dermatolog albo alergolog.
 
No wlasnie, aż mi go żal. Dobrze, że go to nie swędzi. No nic. Jak pediatra nic nie wymyśli, to zostaje nam dermatolog albo alergolog.
Wiesz co poszukaj na forum mam które miały podobny problem- mianowicie chodzi mi o pluskwy w domu. Czytałam ich wątki i nie wiem czy tonie jest coś z tym wspólnego. U nas to wygląda jak plamy pod skórne... Teraz jest już tego mniej.. występują tylko po jedzeniu i znikaja. Ale nie tak jak u Was..
 
Wiesz co poszukaj na forum mam które miały podobny problem- mianowicie chodzi mi o pluskwy w domu. Czytałam ich wątki i nie wiem czy tonie jest coś z tym wspólnego. U nas to wygląda jak plamy pod skórne... Teraz jest już tego mniej.. występują tylko po jedzeniu i znikaja. Ale nie tak jak u Was..
Nawet mnie nie strasz🤯 już czytam. Dzięki
 
Wiesz co poszukaj na forum mam które miały podobny problem- mianowicie chodzi mi o pluskwy w domu. Czytałam ich wątki i nie wiem czy tonie jest coś z tym wspólnego. U nas to wygląda jak plamy pod skórne... Teraz jest już tego mniej.. występują tylko po jedzeniu i znikaja. Ale nie tak jak u Was..
[/QUO
Nawet mnie nie strasz🤯 już czytam. Dzięki
Jedynie co mi przychodzi do głowy. U nas była później wysypka jak,, kaszka,, na plecach ale to od jaja😶.. teraz spróbujemy ponownie jajo dać. Aaa i zapomniałam- wapno, fenistil w kroplach i Diprobase( krem) to u nas ,lekarz nam to dał. Tak ja wiem że ten krem to na bazie steryd ale różnie się słyszy .. u nas on pomógł najbardziej..
 
reklama
@luiska sprawdź, czy w nocy nie jest dziecku za ciepło. Może być tak, że ciepło zaognia problem. Warto też zwrócić uwagę na środki piorące. Mnie to wygląda na alergię. Spróbuj posmarować kawałek kremem bambino w metalowym pudełku i sprawdź czy jest poprawa, czy nie będzie gorzej. Jeśli alergią powinno trochę pomóc. Twój syn ma to, co ja obecnie na dłoni. Robią się bąble z płynem surowiczym. To swiedzi, takie dziwne uczucie, bo trudno to swędzenie zlokalizować, ale rozdrażnia wystarczająco. Potem bąble pękają, robia się czasem ranki bo skóra nie jest elastyczna w tym miejscu, to robi się strasznie czerwone. Boli, bo masz wrażenie jakby było z ognia. I jest to ewidentnie u mnie alergią na mleko, bo mam skazę. U twojego dziecka też może być. Moje ręce teraz już lepiej wyglądają. Muszę bardzo uważać na to, co jem. Ale musiałam leczyć sterydami i lekami antyhistaminowych. Polecam alergologa zwłaszcza jeśli krochmal pomaga.
 
Do góry