reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to alergia????

A kto powiedział, że nie uczula. Z reguły nie uczula, ale widać może. Zastanów się też czy sam pasternak, czy chemia z niego. Ja normalnie uwielbiam paprykę. Ale zima to ma tak dużo chemii, że uczulenie wychodzi.

Nie wiem, czy wiesz, ale bambino jest nivey [emoji6] Mam dwóch atopików w domu, buźkę z reguły smaruje bambino. Ten krem pamiętam z dzieciństwa. Pomagał mi na ukąszenia komarów [emoji16]
A nie mam pojęcia 😁 tak lekarz mi powiedział😁😁😁😁 ale też używamy tego kremu..
A co do uczulenia- nie,sama natką ale od Pasternaka.. tak,, natką przemysłowa,, ooo tak będzie najlepiej.. niestety jestem tego pewna .. ale ważne że znika.. i tylko przy kontakcie skórnym.. całe szczęście że mogę ja normalnie jeść😁😁
 
reklama
Kurczę, te alergiczne sprawy, to są dla mnie nie do ogarnięcia. Zresztą to dla mnie wszystko nowość. Pierwsze dziecko i moja panika...Jak będę w Pl u rodziców, to koniecznie kupię to bambino
No zgadzam się.. łatwo nie jest z tymi Maluszkami i ich problemami. Mówię u nas tak to nie wyglądało. Ale my mleka jemy już coraz mniej (420 ml tak sednio) a za to jemy już wszystko .. tzn z umiarem ale staramy się jeść wszystko..
 
Do góry