reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to atopowe zapalenie skóry a może alergia? Ktoś wie?

Dołączył(a)
26 Luty 2007
Postów
2
Witam. 3 dni temu u synka - zaczął 6 miesiąc pojawiły się zaczerwienione trochę losoiowe plamy na rękach stronie zewnętrznej na brzuszku jest jedna no i też mnóstwo kropeczek czerwonych , plecki też sæ zaczerwienione i lekko się skœra łuszczy. Zmiana na rękach jest szorstką w dotyku w zgięciach łokcia kolan na szyitwarzy i nogach zmian nie ma najgorsze są ręce czy to alergia np na kocią sierść akurat pierwszy raz syn dotykał kota i miał również długo kontakt z wełnianym kocem czy to stoper zapalenie. Proszę o pomoc. Syn jest karmiony mieszana metoda mleko moje plus modyfikowane dieta nie rozszerzana czasem dodane kaszka ryżowa zdjęcia Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - cde8c43bc7d16.jpg Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e1e2610909e74.jpg Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 956066252cb04.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za odpowiedź, tak jutro się zapiszę. Pytam bo wiem właśnie że lekarze często próbują metodą prób i błędów a każdy lekarz mówi co innego. Proszek używam lovele.ja wykąpałam go w krochmalu a dodatkowo przemywamy nadmanganianem potasu w kryształkach tak żeby była leciutko różowa woda smaruję go masłem kokosowym bo tylko naturalna pielęgnację uznaje. Powoli wysypka schodzi a skóra na plecach przestała się łuszczyć. Zobaczymy co powie lekarz. Na pewno napiszę .
Wyglada, ze to może być to. Trzeba poZbyc się alergenów. Dobrać kosmetyki. U mnie takie coś robi się po środkach czystości wiec możesz i proszek zmienić plus dodatkowe plukanie
 
Wygląda jak przy AZS. Idź z małym do pediatry i dopytaj.zgadzam się z przedmówczynią-trzeba dobrać kosmetyki i wyeliminować alergeny z otoczenia maluszka.
 
Powinnaś udać się do pediatry, alergologa i dermatologa. Mam podobny problem, dziecko ma prawie 1,5 roku, a zmiany wracają kiedy robi się zimno. Co ciekawe do dzisiaj żaden lekarz nie wie co to jest i czym powinnam smarować zmiany. Wszystko testuję metodą prób i błędów.
 
Dzięki za odpowiedź, tak jutro się zapiszę. Pytam bo wiem właśnie że lekarze często próbują metodą prób i błędów a każdy lekarz mówi co innego. Proszek używam lovele.ja wykąpałam go w krochmalu a dodatkowo przemywamy nadmanganianem potasu w kryształkach tak żeby była leciutko różowa woda smaruję go masłem kokosowym bo tylko naturalna pielęgnację uznaje. Powoli wysypka schodzi a skóra na plecach przestała się łuszczyć. Zobaczymy co powie lekarz. Na pewno napiszę .
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry